rolnictwo

Wszystko na temat zarabiania
mekmek
Level 1
Level 1
Posty: 224
Rejestracja: 11 cze 2019, 00:18

rolnictwo

Postautor: mekmek » 23 lut 2021, 15:49

Prowadzicie swoje gospodarstwa rolnicze? Jak wam idzie? Co hodujecie czy uprawiacie? Jak to jest z rolnictwem ekologicznym, czy ma ono u nas rację bytu i czy można na tym zarobić? Rozglądam się bo mam kawałek ziemi po rodzicach i myślę czy zrobić jakis biznes związany z rolnictwem. Podpowiadajcie, piszcie jestem ciekaw waszych opinii
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: rolnictwo

Postautor: Unika » 13 sie 2021, 17:16

Dopiero niedawno zajęliśmy się z moim mężem rolnictwem, ponieważ przejęliśmy gospodarstwo po krewnych. Dużo jest jeszcze do zrobienia ale rokowania są bardzo obiecujące. Teraz najważniejszym dla nas zakupem będą odpowiednie paliki do pastucha . Trzeba ochronić naszą hodowlę i domostwo przed nieproszonymi szkodnikami.
śmieszek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 13:33

Re: rolnictwo

Postautor: śmieszek » 17 wrz 2021, 09:38

Oki jak już mowa o rolnictwie to chyba każdy doskonale wie, że bez porządnych maszyn rolniczych to nie damy rady wszystkiego ogarnąć. Dlatego też sami zastanawiamy się nad tym czy warto kupić może maszyny rolnicze używane ? Bo słyszałam, że takie używane maszyny można dostać o wiele taniej od nowych a praktycznie niczym się nie różnią. Także faktycznie zobaczymy w jakiej cenie takie maszyny są dostępne.

Wróć do „Zarabianie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość