Nowa kryptowaluta do kopania tylko przy użyciu telefonu.

Wszystko na temat zarabiania
kovval78
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2021, 12:04

Nowa kryptowaluta do kopania tylko przy użyciu telefonu.

Postautor: kovval78 » 02 maja 2021, 12:08

Hej,

"Pi" to nowa kryptowaluta stworzona przez grupę doktorów Stanforda.Póki co projekt jest bardzo świeży, swoją premierę miał 14 marca 2019 i nie jest jeszcze notowany na żadnej giełdzie.

Pi Network, bo tak brzmi pełna nazwa aplikacji jest mobilną platformą do kopania kryptowaluty "Pi", która dostępna jest w wersja BETA na Android i iOS.

Aby do niej dołączyć potrzebujesz jedynie zaproszenia od innego zaufanego użytkownika sieci, bez tego dołączenie do niej, ani kopanie nie będzie możliwe.

Z każdym dniem rośnie społeczność Pi Network. W chwili obecnej platforma skupia już ponad 15 milionów aktywnych użytkowników.

Dlaczego warto zainteresować się tym projektem?
- 100% zdecentralizowana
- "Pi" jest bezpieczną, niezmienną cyfrową walutą
- wystarczy telefon - działa na Twoim telefonie z systemem Android lub iOS i nie zużywa jego zasobów ani baterii
- przyjazna dla Ciebie i naszej planety
- łatwa w użyciu
- nie generuje kosztów energii elektrycznej (jak standardowe kopalnie np. Bitcoina).

Zachęcam do pobrania aplikacji, zainstalowania jej na swoim telefonie i rozpoczęcia procesu kopania. Za darmo i nie zużywając baterii Twojego telefonu.
Jeśli nie masz jeszcze zaproszenia, możesz skorzystać z mojego linku referencyjnego:

usuń spację:
h t t p s : / / minepi . com / kovval78

Lub zainstaluj aplikację, ściągając ją uprzednio na swój telefon z Google Play lub APP Store i wpisz nazwę użytkownika (kovval78) w polu "Invitation code".

Serdecznie pozdrawiam
kovval78
Bezradny
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 06 maja 2021, 20:15

Re: Nowa kryptowaluta do kopania tylko przy użyciu telefonu.

Postautor: Bezradny » 24 maja 2021, 23:04

Kurcz już testowałem różne apki. Zobaczymy co ta pokaże może będzie ciekawa. Dzięki za informację. Moim źródłem motywacyjnym i nie tylko jest zobacz tutaj. Ciekawe informacje nawet jeśli ktoś jest w temacie długo.
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Nowa kryptowaluta do kopania tylko przy użyciu telefonu.

Postautor: Kamilka75 » 18 cze 2021, 08:11

Tych kryptowalut jest coraz więcej i wydaje mi się, że warto sprawdzać różne opcje, zanim zdecydujemy się na jedną. A potem możemy takie https://www.gpwinfostrefa.pl/jak-i-gdzi ... -poradnik/ poradniki poczytać na temat tego, jakie tak naprawdę są możliwości pozyskania danej waluty. Może to wam się naprawdę mocno przydać.

Wróć do „Zarabianie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość