w co można zainwestować pieniądze

pozytywka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2020, 15:08

Re: w co można zainwestować pieniądze

Postautor: pozytywka » 27 sie 2021, 08:44

Ja kupuje złoto i srebro za pośrednictwem Mennicy Skarbowej . Udało mi się już w ten sposób ulokować ponad 40 tysięcy i jestem zadowolony z obsługi.Te środki zarobione możesz potem inaczej zainwestować właśnie w swoją firmę. To jest bardzo pomysł na dłuższy czas
janbers
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 27 cze 2021, 12:50

Re: w co można zainwestować pieniądze

Postautor: janbers » 27 sie 2021, 08:54

Chcesz mieć stałe duże i wieloletnie dochody ? Buduj Safir z ich coinem Zeniq oraz tę firmę. Poznaj najnowszy biznes, który też pozwoli Ci zarobić nawet 1 mln $ w ok. 2 lata. Jak to możliwe ? Dowiesz się na webinarach.
Największe branże świata na jednej platformie ! Globalny e-learning ,platforma społecznościowa (typu FB), podróże i turystyka.
Oraz ogromne Wirtualne Centrum Handlowe czyli e-zakupy.
Możesz zarabiać na tym co tak czy inaczej robisz każdego dnia !!
Naszymi partnerami są między innymi : Visa, mamy swoją kartę z Logo firmy, Zoom i Fundacja Napoleona Hilla ( Myśl i Bogać się ).
Nasz biznes plan zawiera 9 różnych sposobów zarabiania pieniędzy a oprócz tego co 10 min każdy aktywny członek otrzymuje Satoshi/BTC - czyli części Bitcoin. Otrzymujesz je też za wprowadzonego partnera jak i również od jego partnerów, aż do 15 linii w dół struktury.
Założyciel firmy ogłosił że jeżeli ktokolwiek ma lepszy biznes plan to otrzyma 100 000 $ nagrody!!!!
CIEKAWOSTKA ?
Opracowano specjalny plan ,który gwarantuje zarobienie 1 000 000 $ w przeciągu najdłużej do 18 miesięcy !! Jak to możliwe ? dowiesz się na webinarach. Opis po kontakcie na pracapewna małpa gmail kropka com
zaos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 02 mar 2019, 13:08

Re: w co można zainwestować pieniądze

Postautor: zaos » 28 paź 2021, 15:27

Ja teraz odkładam też w ppk bo na inwestycja się nie znam i nie mam też środków żeby w coś zainwestować a w ppk się samo odkłada, poza tym to co odłożę dziedziczą bliscy
smokk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2021, 20:07

Re: w co można zainwestować pieniądze

Postautor: smokk » 24 lis 2021, 20:11

PAmiętajcie jaka teraz jest inflacja...
Moim zdaniem nie ma sensu odkładać kasy na konto tylko zacząć inwestować.
Warto pomyśleć nad krytpowalutami ale tylko pod okiem cryptoinformator
bo inaczej po prostu się to nie opłaci lub stracimy dorobek życia.
Pozdrawiam
robotek87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 19 gru 2019, 21:57

Re: w co można zainwestować pieniądze

Postautor: robotek87 » 01 gru 2021, 10:04

Najlepiej to chyba w nieruchomości lub złoto. Jeśli chodzi o kupowanie złota, to bardzo dobrą ofertę ma mennica skarbowa, warto sobie na nią spojrzeć. To bezpieczne miejsce jeśli chodzi o kupno metali szlachetnych :)

Wróć do „Dyskusje o inwestycjach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość