Od czego zacząć zabawę z kryptowalutami?

Walentyna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 24 kwie 2018, 12:25

Od czego zacząć zabawę z kryptowalutami?

Postautor: Walentyna » 04 lip 2018, 16:12

Ktoś z was jest w tym lepiej rozgarnięty?
Od czego najlepiej zacząć zabawę z kryptopwalutami?
Co nieco na wstępie poczytałam tutaj http://kopaniekryptowalut.com/
Może ktoś z Was też siedzi w tym temacie i doda też coś od siebie albo podrzuci stronki, gdzie da się coś znaleźć?
Ulryk8
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 28 lip 2018, 08:49

Re: Od czego zacząć zabawę z kryptowalutami?

Postautor: Ulryk8 » 28 lip 2018, 08:56

dopiero zaczynam sie do tego przymierzac
ale jeszcze jestem zielony
igam
Level 1
Level 1
Posty: 333
Rejestracja: 09 lis 2017, 00:27

Re: Od czego zacząć zabawę z kryptowalutami?

Postautor: igam » 13 lut 2019, 21:05

Ja też nie mam wielkiego doświadczenia w tym temacie ani jakiejś specjalnej wiedzy ale w necie jest masa poradników odnośnie zarabiania na kryptowalutach.
olazalewska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 01 cze 2020, 12:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Od czego zacząć zabawę z kryptowalutami?

Postautor: olazalewska » 01 cze 2020, 12:29

Jeżeli chcesz nauczyć się zarabiać na kryptowalutach i poszukujesz poradnika odnośnie bitcoina krok po kroku, to rozwiązanie masz tu: http://bitcoinjakzaczac.pl/ Jest do co najlepsze poradnik video, gdzie masz objaśnione czym są krypto, jak je kupić, jak zabezpieczyć, jak wybrać strategię inwestycyjną. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć zarabiać w ten sposób.
janbers
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 27 cze 2021, 12:50

Re: Od czego zacząć zabawę z kryptowalutami?

Postautor: janbers » 04 lip 2021, 13:55

Dla osób zarabiających pieniądze poprzez internet. Bardzo dobra Firma do dywersyfikacji dochodu. Sprawdzona, biznes na wiele lat. Dochody bez żadnego polecania jak i z możliwością budowy biznesu, czyli wygenerowanie następnego dochodu pasywnego w tej samej firmie. Tu również 'pensja' z firmy dochodząca do wielu tys € miesięcznie. Szczegóły i kontakt na email pracapewna na gmailu

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość