Pokój dziecka

Tu można promować swoje strony
DariaMos
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 02 kwie 2020, 10:56

Re: Pokój dziecka

Postautor: DariaMos » 13 paź 2020, 08:44

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru wyjątkowych i nowoczesnych mebli do pokoju dziecka to koniecznie sprawdźcie ofertę przygotowaną przez meble Timoore gdzie zdecydowanie nie brakuje propozycji w przystępnych cenach. Jednocześnie będziecie mogli liczyć na krótki czas oczekiwania i profesjonalne podejście obsługi do potrzeb klienta!
karolka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 18 maja 2018, 21:41

Re: Pokój dziecka

Postautor: karolka » 23 paź 2020, 17:12

W pełni się zgadzam, dopiero skończyłam urządzać pokój córki i nie sądziłam, że będzie to tak trudne, największym wyzwaniem okazały się dodatki, w głowie mniej więcej wiedziałam jak chce, żeby to wyglądało, ale miałam bardzo duży problem ze znalezieniem pasujących dodatków, w końcu trafiłam na stronę
https://www.missdeco.pl/kategoria/pokoj-dziecka i udało mi się znaleźć odpowiednie akcesoria.
hehkuba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 14 gru 2018, 22:29

Re: Pokój dziecka

Postautor: hehkuba » 01 lis 2020, 01:27

Z tapetą niezły pomysł :P Aby już zrobić kropkę nad i, można zamówić personalizowany portret. Idealnie dopełni to i tak już piękną ścianę.
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Pokój dziecka

Postautor: Vectra34 » 12 sty 2021, 08:07

Dzieciaki są teraz takie kapryśne :) i koniecznie muszą mieć wpływ na urządzenie ich pokoju. Nie jest to takie proste. Chętnie zaproponuję Wam stronę, gdzie możecie zamówić plakaty do pokoju dziecięcego https://www.wydrukinasztuki.pl/plakaty/przeznaczenie/do-pokoju-dzieciecego Idealnie się do tego nadają. Popatrzcie, a jestem pewna, że coś wybierzecie. Baza plakatów jest bardzo duża.
bubblegum
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 06 wrz 2020, 20:18

Re: Pokój dziecka

Postautor: bubblegum » 25 sty 2021, 19:30

U nas prawdziwy hitem w pokoju malucha jest huśtawka :) kupiliśmy ją na https://www.edinos.pl/hustawki-dzieciece i od tego czasu użytkujemy codziennie :) nasza 2 letnia córka zawsze się w niej uspokaja, polecam takie rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Równie fajnym pomysłem jest namiot tipi, też dostępny w tym sklepie
Gabi60
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2021, 12:37

Re: Pokój dziecka

Postautor: Gabi60 » 26 sty 2021, 09:29

W pokoju dziecka super sprawdzi się tablica magnetyczna, na której dziecko będzie mogło pisać i rysować, a także zawieszać różne zdjęcia lub notatki. Taką tablicę kupicie na https://tablice-magnetyczne.com/tablice-szkolne.html, bo mają tam spory wybór tablic w różnym rozmiarze i wariancie.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Pokój dziecka

Postautor: anettka » 28 sty 2021, 09:46

Ja bardzo długo zastanawiałam się nad tym jak urządzić pokój synka. Zależało mi na tym by stworzyć pomieszczenie przytulne ale też funkcjonalne. Mnóstwo fajnych inspiracji znajdziecie w artykułach na stronie http://modny-pokojdziecka.pl/. Można tu też poczytać o dekoracjach DIY czy pomysłach na prezent z okazji baby shower :)
hermiston.assunta
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2021, 12:19
Lokalizacja: Brześć

Re: Pokój dziecka

Postautor: hermiston.assunta » 28 sty 2021, 12:22

Zastanawiam się nad drewnianymi elementami w pokoiku.
ceasar39
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2021, 11:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Pokój dziecka

Postautor: ceasar39 » 04 lut 2021, 11:40

Warto jakoś kreatywnie urządzić pokój dziecka, tak aby była to naprawdę urokliwa przestrzeń.
Pamcia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 06 kwie 2021, 18:48

Re: Pokój dziecka

Postautor: Pamcia » 06 kwie 2021, 22:38

Meble w pokoju dziecka są bardzo ważne. Jednak moim zdaniem najważniejsze jest łóżko które można kupić a n p o l -meble. p l/ lozka-dzieciece-i-modziezowe Każde dziecko musi wygodnie spać i się wysypiać. A te łóżka są solidne, wygodne i nie drogie.
nowakkarol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2021, 09:49
Kontaktowanie:

Re: Pokój dziecka

Postautor: nowakkarol » 23 kwie 2021, 14:11

Jestem zdania, że najlepiej pytac dzieci co im odpowiada. Urządzenie pokoju dla natolatka wbrew pozorą nie jest łatwe, na odlotowelampy'pl czasem są ciekawe inspiracje. Ja swoim dzieciom dałam wolną rękę, bo sam projekt to już było dla mnie za duzo.
lotta
Level 1
Level 1
Posty: 313
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:12

Re: Pokój dziecka

Postautor: lotta » 24 kwie 2021, 19:30

Ostatnio remontowaliśmy pokoje dzieci. Obie córki wybrały sobie fajne motywy fototapet, które wydrukowaliśmy w drukarni wielkoformatowej. Sami nam wykleili ściany - jest super!
Toron
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 02 maja 2021, 17:21

Re: Pokój dziecka

Postautor: Toron » 02 maja 2021, 18:45

Jeśli chodzi o kupno zdrowego materaca polecam Fiki Miki, my u nich kupowaliśmy materacyk jak Kaja była malutka do łóżeczka ale i już z tych drugich Odeo +. Zadowolona jestem bardzo bo jest zdrowy, bezpieczny, mega wygodny i nawet ma ściągany pokrowiec do prania w pralce

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość