Aktywne wakacje

Tu można promować swoje strony
Iwka_87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 19 sie 2019, 18:51

Re: Aktywne wakacje

Postautor: Iwka_87 » 11 maja 2020, 19:00

Aktualnie, wszystkim lubiącym aktywnie spędzać czas, polecam podróżowanie kamperem. Karawaning staje się w Polsce coraz bardziej popularny, a w dzisiejszych warunkach wydaje mi się, że jest to rozwiązanie wręcz idealne. Po raz pierwszy zaznałam tej przyjemności 2 lata temu, i były to niezapomniane chwile. :cool: W czasie epidemii głównym atutem kampera jest bezpieczeństwo i wygoda, ale przede wszystkim nie ogranicza Cię czas ani miejsce. Z mojej strony decyzja już zapadła https://www.thecampers.pl/ :padam: Do obmyślenia pozostały tylko szczegóły trasy :super:
Dariusz Kowalski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 22 lip 2019, 10:38

Re: Aktywne wakacje

Postautor: Dariusz Kowalski » 16 maja 2020, 14:07

Macie może jakieś doświadczenia z tym biurem podróży https://ctpoland.com.pl? Zainteresowała mnie ich oferta, ale szukam większej ilości opinii
Awatar użytkownika
Marta89
Level 1
Level 1
Posty: 301
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:12
Lokalizacja: Katowice

Re: Aktywne wakacje

Postautor: Marta89 » 24 maja 2020, 09:41

Co myślicie na temat zimowy kamper ? Czy ktoś z was spędzał tak zimowe wakacje albo letnie? Kamper daje nam dużo możliwości, możemy jechać gdzie chcemy, można zwiedzić tyle ile się chce. Co o tym sądzicie?
michal332
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 05 cze 2020, 06:32

Re: Aktywne wakacje

Postautor: michal332 » 08 cze 2020, 21:24

Każdy kto chce spędzić bardzo fajne wakacje to na pewno powinien się zainteresować rewelacyjną ofertą firmy https://kampery-wynajem.pl/cennik/ . Sam z tej oferty razem z narzeczoną już skorzystaliśmy.
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: Aktywne wakacje

Postautor: jenny1 » 07 wrz 2020, 08:40

Obecnie modne stały się wakacje kamperem, gdyż w ten sposób nie tylko sami wybieramy miejsce, do którego się wybierzemy, co nie musimy płacić za pobyt w hotelu, za to możemy nocować wszędzie tam, gdzie nam się spodoba. Kamper można kupić lub wynająć. Porady opisane na tej stronie www pomogą wam zadecydować, co wam się bardziej opłaca, zwłaszcza jeśli miałaby być to wasza pierwsza wycieczka takim pojazdem.
otoy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 17:21
Lokalizacja: Poznań

Re: Aktywne wakacje

Postautor: otoy » 14 wrz 2020, 17:29

Położone blisko centrum Poznania jezioro jest świetnym wyborem dla rowerzystów jak i na piesze spacery. Jezioro Rusałka jest sztucznym jeziorem zasilanym wodą przez rzeczkę Bogdankę ,posiada plażę , pomost , wypożyczalnię sprzętu wodnego, oczywiście jest możliwość kąpieli.
________
jezioro rusałka
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Aktywne wakacje

Postautor: Arkadiusz1 » 17 wrz 2020, 21:50

Pewnie, że tak! Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele rozsądniej podejść do tego tematu. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście wybrali takie miejsce, w którym będziecie w stanie świetnie się bawić w tym czasie wypoczynku. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście sprawdzili apartamenty w Sun&Snow i sami się przekonali, dlaczego warto wybierać właśnie tak dobre apartamenty na wypoczynek.
karol332676
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 02 cze 2020, 14:32

Re: Aktywne wakacje

Postautor: karol332676 » 22 wrz 2020, 18:18

Ja zawsze lubię bardzo aktywnie spędzać wakacje. Dlatego zdecydowałem że pojadę na bardzo fajne wakacje do atrakcje turystyczne małopolska .Każdemu polecam tam pojechać.
Klimas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2020, 15:42

Re: Aktywne wakacje

Postautor: Klimas » 23 wrz 2020, 10:00

A może hotel Mona Lisa nad bałtykiem? Mają dużo ścieżek rowerowych i biegowych :D Tutaj więcej informacji jak coś: https://hotelmonalisa.pl/
juliana.auer
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2020, 16:25
Lokalizacja: Szczecin

Re: Aktywne wakacje

Postautor: juliana.auer » 26 paź 2020, 12:40

Dużo możliwości aktywnego wypoczynku znajdziemy w miejscowościach zlokalizowanych nad jeziorami. Można tam spędzać czas na pływaniu, żeglowaniu, spacerach po lesie. Takie miejsca zapewnią atrakcję zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
________
apartament nad jeziorem
DominikaPL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 28 sty 2021, 11:43

Re: Aktywne wakacje

Postautor: DominikaPL » 06 mar 2021, 12:53

Świetny pomysł. Ja również uwielbiam spędzać aktywnie wakacje. W ubiegłym roku postanowiliśmy wynająć przyczepę marki Hobby od firmy Safecamper. Przyczepa była bardzo dobrze wyposażona, nowoczesna i klimatyzowana. Przejechaliśmy sporą część Bieszczad i zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc. Na pewno jeszcze powtórzymy tego typu wypad.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość