Wyprawka dla niemowlaka

Tu można promować swoje strony
xspencer
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2020, 18:43
Lokalizacja: Nysa

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: xspencer » 24 wrz 2020, 18:49

Niedługo mam termin, a wyprawka wciąż niegotowa :(
malwinapietrzak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2020, 21:54

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: malwinapietrzak » 25 wrz 2020, 18:26

może nie od razu po urodzeniu, ale bardzo szybko przydadzą się śliniaki dla niemowląt , gdyż dzięki nim można zaoszczędzić sobie czasu przy upieraniu plam po jedzonku, a nawet ślinie . Firma posiada szeroki wybór w bardzo dobrych cenach. Każdy znajdzie coś dla swojego malucha, bo wybór jest ogromny. Ten gadżet warto kupić, bo on przyda się na bardzo długi czas.
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: bella91 » 06 paź 2020, 08:10

Ja mam już listę wyprawkową zrealizowaną w 99%. Została do kupienia jeszcze tylo herbata na laktację, kocyk i szlafrok do szpitala. A powiedzcie mi kupowałyście mleko modyfikowane? Chcę karmić piersią, ale nie wiem jak będzie w pierwszych dniach w szpitalu i zastanawiam się nad zabraniem ze sobą mm.
owsianka91
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 01 wrz 2019, 20:32

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: owsianka91 » 08 paź 2020, 20:18

Warto mieć przygotowana listę wyprawkową i po kolei kupować wszystkie rzeczy dla maluszka. To bardzo ułatwia kompletowanie wyprawki. Ja jestem w trakcie poszukiwan wózka. Chyba zdecyduję się na wózek Riko Nesa. Ma świetne opinie poza tym spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ma dużą gondolę, jest lekki i łatwo się składa. Poza tym dzięki amortyzatorom i szerokim oponom świetnie się sprawdzi na każdym terenie. Ktoś z was ma ten wozek?
Awatar użytkownika
Marta89
Level 1
Level 1
Posty: 301
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:12
Lokalizacja: Katowice

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: Marta89 » 09 lis 2020, 22:37

Jeżeli ktoś z was szuka przewijak sztywny to Firma Ceba Baby jest liderem w produkcji przewijaków na całą Europę. Firma jest ekspertem w tej dziedzinie i tworzy wiele różnorodnych kształtów i wzorów przewijaków oraz zestawów pielęgnacyjnych. Warto odwiedzić stronę firmy
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: kamai » 24 lis 2020, 14:56

U mnie kompletowanie wyprawki zajeło może 2h ale bardziej sie skupiłam na szukaniu idealnego wózka i to mi trochę czasu zajeło bo zamówiłam x-landera do domu żeby go dobrze wypróbować, nic na tym nie straciłam bo to jest za darmo a mogłam dokładnie obejrzeć wózek i przymierzyć sie do niego
rozaluksemburg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 123
Rejestracja: 14 gru 2018, 13:38

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: rozaluksemburg » 26 lis 2020, 08:38

Nawiązując do rozpoczętego przez was tematu, wiecie jak długo karmić piersią? Przyznam się wam, że też tego nie wiedziałam. Dlatego właśnie zaczęłam szukać jakichś materiałów na ten temat w internecie. Na szczęście, takowe udało mi się znaleźć. Jeden z nich chciałabym wam nawet polecić. Jeżeli macie małe dzieci, albo jesteście w ciąży, to zerknijcie pod https://www.lactosan.pl/elementarz-karmiacej/jak-dlugo-karmic-piersia internetowy adres. Wcześniej, czy później ten temat, będzie was dotyczył. Warto, więc już dzisiaj zdobyć nową wiedzę!
jennifer.turner
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 27 lis 2020, 10:57
Lokalizacja: Łódź

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: jennifer.turner » 27 lis 2020, 11:06

Dobrze jest taką wyprawkę kompletować stopniowo, wtedy na pewno o niczym się nie zapomni.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: jjusti18 » 29 lis 2020, 22:08

Nie wyobrażam sobie nie mieć też laktatora. Kiedyś myślałam, że mogę bez czegoś takiego żyć, ale jednak nie. Kupiłam podobny do tego https://www.simed.pl/e-sklep/laktatory- ... akta-mila/ długi czas temu i jestem z niego zadowolona. W wielu sytuacjach się doskonale sprawdził.
smayer
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 01 gru 2020, 15:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: smayer » 01 gru 2020, 16:18

Chętnie znalazłabym gotową wyprawkę dla malucha w sieci.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: anettka » 02 gru 2020, 09:21

W interencie spokojnie można skompletować niezbędną wyprawkę :) Jeśli chodzi o sklepy z ciekawym asortymentem to zerknijcie sobie na sklep MIMINU https://store.miminu.pl/pl/. Znajdziecie tu kocyki, rożki, pościel do łóżeczka a nawet poduszki do karmienia. są też pełne zestawy wyprawek dla niemowlaków. Szeroki wybór, korzystne ceny, świetny kontakt z działem obsługi klienta.
paula34
Level 1
Level 1
Posty: 202
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:07

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: paula34 » 14 gru 2020, 08:48

W sklepie https://www.mamuszka.com skompletujesz wyprawkę dla noworodka na lato czy jesień, ale także znajdziesz szereg ciekawych i przydatnych artykułów, które ułatwią Ci rodzicielstwo. Zapraszam każdą mamę do zapoznania się z wysokiej jakości produktami, które na pewno dobrze posłużą twojemu dziecku.
Karina_28
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:44

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: Karina_28 » 14 gru 2020, 17:29

Na pewno jednym z ważniejszych elementów wyprawki jest wózek. Sama długo szukałam odpowiedniego. Finalnie zdecydowałam sie na m/type z anexa i wózek zdecydowanie spełnia moje wszystko oczekiwania.
marialis
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:05

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: marialis » 15 gru 2020, 09:20

Dobierając rzeczy na wyprawkę dla niemowlaka na pewno nie jedna mama stanęła przed trudnym dylematem co wybrać. W takich sytuacjach pomocne mogą być takie miejsca jak https://marlette.pl/ gdzie jest możliwość skompletowania wyprawki dla dziecka, która będzie przede wszystkim bezpieczna, ekologiczna oraz niepowtarzalna.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Wyprawka dla niemowlaka

Postautor: Roxi » 15 gru 2020, 16:30

Do takiej wyprawki musisz też zaliczyć jakiś ochronny krem dla dzieciaczka. Widziałam, ze takie https://www.aptekagalen.pl/mustela-bebe ... cream-9-2g rzeczy sa bardzo przydatne, tym bardziej że skóra takiego maluszka jest bardzo delikatna.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość