Uzupełnienie niedoborów w codziennej diecie

Tu można promować swoje strony
alaoza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 16 gru 2019, 18:45

Uzupełnienie niedoborów w codziennej diecie

Postautor: alaoza » 23 lis 2020, 12:11

Czy produkty z CBD mogą uzupełnić niedobory w organizmie? Czy jedynie są dodatkiem? Widziałem wiele w ostatnim czasie produktów jak organiczne kosmetyki, suplementy diety oraz żywność.
Karolcia12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 17 maja 2018, 11:35

Re: Uzupełnienie niedoborów w codziennej diecie

Postautor: Karolcia12 » 25 lis 2020, 07:41

Najlepiej uzupełniać niedobory naturalnymi produktami, jak warzywa i owoce, a nie jakieś sztuczne suplementy.
kbraun
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 lis 2020, 13:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzupełnienie niedoborów w codziennej diecie

Postautor: kbraun » 27 lis 2020, 13:20

Można się suplementować, uzupełniając tym brakujące w organizmie witaminy.
opolla
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 04 lip 2019, 22:58

Re: Uzupełnienie niedoborów w codziennej diecie

Postautor: opolla » 30 lis 2020, 10:09

Z pewnością warto wspomagać się na co dzień dobrymi jakościowo suplementami. Ja lubię najbardziej te od producenta Pharmovit https://www.pharmovit.pl/. w ich ofercie znajdzie witaminy, minerały, zioła czy oleje w wygodnej formie kapsułek. są też suplementy w płynie na przykład na wzmocnienie włosów czy skóry. Ostatnio kupiłam też kilka produktów z najnowszej linii sport :)
powerba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 158
Rejestracja: 02 gru 2017, 16:55

Re: Uzupełnienie niedoborów w codziennej diecie

Postautor: powerba » 01 gru 2020, 20:32

Też ostatnio zrobiłam badania krwi i okazało się, że brakuje mi witamin. W pierwszej kolejności zmieniłam sposob odżywiania, postawiłam głównie na warzywa i owoce, ale nie zabrakło też suplementów. Nigdy dotąd nie zażywałam suplementów, więc nie do końca wiedziałam jak się za to zabrać, więc podpytałam znajomej, ktora interesuje się zdrowym style życia. Poleciła mi suplementy z oferty https://pronaturalnie.pl/ dlatego, że są naturalne i świetnie wpływają na nasz organizm.
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Uzupełnienie niedoborów w codziennej diecie

Postautor: anettka » 15 gru 2020, 10:51


Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość