Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Tu można promować swoje strony
daw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2021, 12:11

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: daw » 15 sty 2021, 13:10

My mamy bez brodzika, po prostu mamy spadek w podłodze i odpływ. Takie rozwiązanie bardzo dobrze się nam sprawdza. Kabinę mamy szklaną, która na zamówienie wykonała nam firma Lustral Kądziela i Wspólnicy z Warszawy https://www.lustral.pl/produkty/kabiny-prysznicowe. To świetny producent, rzetelny, posiadają szeroki zakres usług i korzystne ceny. Kabina wyszła dokładnie taka, jaką chcieliśmy mieć, pasuje idealnie, firma zadbała o każdy szczegół zamówienia, wyrobiła się w terminie, są godni polecenia.
iren
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 11 sty 2021, 08:13

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: iren » 22 sty 2021, 10:35

Chyba jednak lepsza jest bez brodzika. Miałam kiedyś z brodzikiem i w ogóle jej nie lubiłam, teraz, po remoncie mamy już bez, tylko spadek i odpływ i jest o wiele lepiej. Do tego samą kabinę prysznicową zamawialiśmy robioną na zamówienie w firmie Foll-Service z Lublina https://foll-service.pl/oferta/kabiny-prysznicowe/. To rzetelna firma, posiadają kompleksową ofertę, szeroki zakres usług, a przy tym ich produkty są najwyższej jakości. Spisali się doskonale, zlecenie zrealizowali w terminie, polecam ich gorąco.
AleSzklo192837465
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:23

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: AleSzklo192837465 » 25 sty 2021, 12:58

Ja polecam bez brodzika. Przy niedawnym remoncie łazienki zdecydowałem się zainstalować szklaną kabinę. Bardzo stylowa i elegancka. Jeśli chodzi o wykonawcę to na podstawie opinii mojej jak i kilku moich znajomych mogę zaproponować tych panów. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z usług.
antonina.reilly
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2021, 14:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: antonina.reilly » 25 sty 2021, 14:31

Oczywiście, że bez! Łatwiej jest wyczyścić kafelki.
globe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 11 sty 2021, 09:51

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: globe » 04 lut 2021, 10:02

My mamy bez brodzika, brodzik mieliśmy wcześniej, ale nie byliśmy z niego zadowoleni, więc przy remoncie zrezygnowaliśmy z byle jakiego prysznica, plastikowej kabiny i z brodzika. Zamiast tego mamy płytki ze spadkiem i wykonaną nam na wymiar szklaną kabinę prysznicową, którą zamówiliśmy od producenta Świat Szkła z Dąbrowy Górniczej https://www.swiatszkla.net/oferta/kabin ... ymiar.html. Ich oferta jest kompleksowa, to od nich mamy również lustra w domu, które bardzo nam się podobają. Ich produkty są najwyższej jakości, no i w korzystnych cenach, polecam.
katlyn.waelchi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2021, 12:53
Lokalizacja: Dębica

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: katlyn.waelchi » 04 lut 2021, 12:57

Lepsza jest opcja bez brodzika - i znacznie tańsza.
mapka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 20 cze 2021, 09:56

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: mapka » 02 lip 2021, 08:48

Ja widziałam u znajomych bardzo ciekawy rodzaj kabiny. Ściślej kabinę pięciokątną, w czarnym kolorze. Nie powiem, wyglądało to bardzo stylowo i elegancko. Akurat pasowało im do łazienki, którą mają utrzymaną w stylu glamour. Mówili, że kabinę zamawiali ze sklepu Świat Łazienek. Warto się tam rozejrzeć, bo mają luksusowe i wysoko jakościowe produkty do wyposażenia pomieszczeń kąpielowych.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość