Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Tu można promować swoje strony
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: miracle » 10 kwie 2017, 10:53

Jak dla mnie to lepsza jest bez brodzika.
kaszka6
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:01

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: kaszka6 » 10 kwie 2017, 13:22

Ale dlaczego? Że modniejsza? Tyle, że z punktu widzenia hydraulicznego lepiej chyba brodzik zainstalować. Zawsze można zdecydować się na tego rodzaju kabinę - brodzik jednak jest, ale w zasadzie niewidoczny.
daria12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: 25 lis 2010, 07:23

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: daria12 » 12 kwie 2017, 11:26

Zależy jak wielki prysznic montujesz, ile masz miejsca w łazience i jaki brodzik?
Bo może być płytki, a może głęboki.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: Manuela » 13 kwie 2017, 13:25

Ja bym wzięła z brodzikiem, ale to moja osobista opinia
kochamurzadzanie
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2017, 21:17

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: kochamurzadzanie » 17 kwie 2017, 21:29

Wszystko zależy od osobistych preferencji i dostępnego metrażu. Zapraszam do zapoznania się z ciekawym artykułem dotyczącym kabin prysznicowych, dostępnym na portalu kochamurzadzanie.pl : Jaką kabinę prysznicową wybrać?
Awatar użytkownika
danielozzo
Level 1
Level 1
Posty: 243
Rejestracja: 07 wrz 2017, 10:43

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: danielozzo » 20 wrz 2017, 13:02

Ten artykuł może pomóc w wyborze. Kwestia ustalenia własnych preferencji. Każdy ma inne zachcianki.
BrandonFlex
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 53
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:53

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: BrandonFlex » 12 paź 2017, 14:44

Kabiny prysznicowe to często wybierane produkty do łazienki. W końcu nie zawsze mamy do dyspozycji duży metraż na którym bez problemów zmieści się wanna, nie każdy lubi także spędzać czas wylegując się w wodzie z bąbelkami. Obecnie kabiny prysznicowe można dostać w wielu wersjach, więc łatwo można je dopasować do własnych potrzeb.
KrzychuGóra
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 26 paź 2017, 08:03

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: KrzychuGóra » 26 paź 2017, 08:51

Kabiny prysznicowe najlepiej przydają się dla tych, którzy nie mają czasu na dłuższe kąpiele, a lubią pachnieć świeżością każdego dnia. Sam wybrałem kabinę prysznicową zamiast wanny, kabina jest bez brodzika ponieważ tak jest wygodniej, wystarczy zrobić odpowiedni spad w łazience i woda bezproblemowo spływa do odpływu. Ja brałem kabinę prysznicową na zamówienie od pewnej firmy i jestem z nich zadowolony, minęły 2 lata i nadal służy jak trzeba.
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: innocent » 31 sty 2018, 01:22

Uważam, że kabiny prysznicowe są lepszym rozwiązaniem. Po pierwsze lepiej się prezentują - https://www.castorama.pl/produkty/wykon ... icowe.html . Po drugie prysznic pozawala zaoszczędzić wodę, a to duży plus
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: bella91 » 11 kwie 2018, 09:25

My mamy podobny dylemat. Nie wiem czy wybrać kabinę z głebokim brodzikiem czy zrobić prysznic bez brodzika. Na https://megalazienki.pl/ronal---sanswiss znalazłam bardzo fajne kabiny i brodziki. Mam jeszcze trochę czasu i będę się zastanawiać jak to rozwiązać, zeby było dobrze. Obecnie mamy wannę której chcę się pozbyć. Mąż namawiał mnie na zrobienie szyby w wannie żeby był i prysznic i wanna ale jakoś to do mnie nie przemawia.
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: Arkadiusz1 » 18 cze 2018, 15:03

To już wszystko zależy od tego, co preferujecie. Ja bym postawił przede wszystkim na wygodę wszystkich domowników. Na pewno warto też zastanowić się, w jaki sposób zabezpieczyć łazienkę przed zachlapaniem. Wiem, że teraz modne są zasłonki prysznicowe z https://kodemii.com/kategoria-produktu/ ... ysznicowe/ Sam planuję zaopatrzyć się w Kodemii, więc myślę, że to dobry wybór.
szypbkiadam
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2018, 20:59

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: szypbkiadam » 18 cze 2018, 21:01

Mi się podobają te bez i mam zamiar taką zrobić sobie
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: ewelina8393 » 25 cze 2018, 21:24

My stoimy przed takim samym wyborem i nie mamy pojęcia na co możemy się zdecydować. Znaleźliśmy na stronie http://vetro.pl/projects-archive/kabiny-prysznicowe/ dużo fajnych propozycji, ale właśnie myślimy czy ten brodzik jest potrzebny czy nie. Do tej pory mieliśmy tylko wannę, więc nawet nie możemy tego sobie porównać.
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: agaa » 26 cze 2018, 09:39

Bez brodzika jest bardziej nowoczesna i wygląda elegancko. Ta z brodzikiem już mniej. Ale trzeba patrzeć też na praktyczność: prysznic bez brodzika jest dużo droższy i nie zawsze jest możliwy w już urządzonej łazience, bo konieczne jest kucie i profilowanie podłogi. U mnie w mieszkaniu zdecydowanie musi być brodzik, jednak sama łazienka jest tak urządzona, że wszystko tworzy ładną, spójną całość.
mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: Kabina prysznicowa - lepsza z brodzikiem czy bez?

Postautor: mariolaGT » 04 lip 2018, 18:14

Jeżeli robimy remont łazienki, mowa o generalnym remoncie gdzie możemy położyć odpływy do prysznica to wtedy przynajmniej dla mnie ładniej będzie wyglądać prysznic bezbrodzikowy, ale jeżeli nie ma takiej opcji to zdecydowanie brodzik, wszystko zależy od warunków łazienki. Jeśli szukasz ciekawej kabiny prysznicowej czy brodzika to u nich możesz śmiało sprawdzić https://www.aquaform.com.pl Sama znalazłam nie dawno tam ciekawą opcję dla swojej łazienki.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość