Profesjonalny hydraulik

Tu można promować swoje strony
TadeuszzPl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 26 sty 2021, 11:02

Re: Profesjonalny hydraulik

Postautor: TadeuszzPl » 14 lut 2021, 17:36

Sporo zależy od tego, w jakim mieście szukasz. Ja mieszkam w Nowym Tomyślu i korzystam wyłącznie z usług firmy www.fantbi.pl W ubiegłym roku zajęli się naprawą instalacji kanalizacyjnej w moim domu. Swoje usługi wykonali szybko i profesjonalnie.
gabysia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2021, 11:15

Re: Profesjonalny hydraulik

Postautor: gabysia » 23 lut 2021, 12:57

Ja niedawno korzystałam z usług hydraulika na terenie Wrocławia, dokładnie a i bez problemu udało mu się rozwiązać usterkę w mojej łazience.
tolek66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2021, 13:12

Re: Profesjonalny hydraulik

Postautor: tolek66 » 03 mar 2021, 14:18

Mnie przed zalaniem uratowała firma Lokitoki 82 z Przemyśla, gdy w świeżo kupionym mieszkaniu wiele rzeczy okazało się być do naprawy. Fachowcy przyszli, bez problemu wszystko naprawili, już nic nie przecieka, nie kapie i nie musze się obawiać, że zaraz jakaś rura pęknie i woda zaleje mi całe mieszkanie. Bardzo polecam się skontaktować, jeśli ktoś chce mieć pewność, że usługi hydrauliczne będą wykonane profesjonalnie.
szocikniebieski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2021, 20:24
Kontaktowanie:

Re: Profesjonalny hydraulik

Postautor: szocikniebieski » 04 mar 2021, 17:10

najpierw to do zarządcy trzeba się zwrócić
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Profesjonalny hydraulik

Postautor: Kamilka75 » 28 kwie 2021, 12:08

W zakresie prac prawdziwego specjalisty hydrauliki możemy znaleźć mnóstwo usług, jednak ja chcę Wam powiedzieć, że dla mnie dobry hydraulik to zna się nie tylko na instalacji wodnej, ale także i na grzewczej. A dodatkowo zna się na termomodernizacji. I ja wiem, że w Krakowie takim specjalistą jest na pewno pan Janek https://serwis-wodno-gazowy.pl/termomod ... rakow.html .

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość