Medycyna estetyczna

Tu można promować swoje strony
Damika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:17

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: Damika » 30 wrz 2020, 21:38

Jedyne zabiegi z jakich korzystałam to wygładzanie zmarszczek, była w Łódzkiej klince Dermed. Godna polecenia, super personel, mega przyjazna pani dr Dorota Żukowska. A Efekt super
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: polina7 » 04 gru 2020, 00:50

Nie ma się co wstydzić tego, że poprawiamy swoją urodę. Uważam, że jeśli jest to tylko możliwe, to warto przede wszystkim pozbyć się różnych defektów, które wpędzają nas w kompleksy. Tutaj https://mediderm.com.pl/oferta/medycyna ... e-naczynek sobie zerknijcie. Jest tam namiar na gabinet, który niewątpliwie oferuje szeroki zakres usług. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć.
JowitaK.
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2020, 14:52

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: JowitaK. » 17 gru 2020, 15:03

Byłam sceptycznie nastawiona do tego typu zabiegów ale po 40-stce zmieniłam zdanie :) Na pierwszy zabieg zdecydowałam się w zeszłym roku a zrobiłam gdzie wcześniej robiłam licówki. Jako, że byłam bardzo zadowolona z rezultatu poprawy uśmiechu i miałam pełne zaufanie do specjalistów, którzy tam pracują mój wybór nie mógł być inny. Doradzono mi wolumetrię twarzy - wyszło pięknie! Naturalnie i bardzo efektownie przy tym bez bólu i powikłań. Niedługo będę miała kolejny taki zabieg i już się nie mogę doczekać. Niby wygląd nie jest taki ważny ale jakże mocno wpływa na nasze samopoczucie i pewność siebie. Chyba przyzna mi to każda pani :)
bbode
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 22 gru 2020, 14:26
Lokalizacja: Katowice

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: bbode » 22 gru 2020, 14:34

Medycyna estetyczna bardzo się rozwija, jest to naprawdę przydatna i potrzebna dla wielu osób dziedzina.
jak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 11 sty 2021, 13:46

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: jak » 20 sty 2021, 18:25

Sama chętnie korzystam z zabiegów medycyny estetycznej na twarzy, ale nie ograniczam się do mezoterapii. Miałam także wykonana plastykę opadających powiek, które mocno przeszkadzały mi w życiu. Na korekcie powiek byłam u chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju i zdecydowanie go polecam. To jest doskonały specjalista, który zna się na tym, co robi, jest kompetentny i wykonał kawał dobrej roboty. Moje oczy wyglądają o wiele młodziej, nie widać nawet, że cos było operowane, nie ma blizn, ani niczego takiego, lekarz spisał się doskonale, polecam.
malipowy
Level 1
Level 1
Posty: 270
Rejestracja: 14 gru 2018, 21:49

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: malipowy » 06 lut 2021, 03:47

Profesjonalny salon kosmetyczny na terenie Gliwic http://bio-clinic.pl mogę Ci polecić :)
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: polaola » 09 lut 2021, 12:24

Walka o lepszą/lepszego siebie to ważna sprawa. Dlatego zainteresował mnie ten zabieg medycyny estetycznej https://www.medeste.pl/zabieg/haircare/ i mam nadzieję, że uda mi się dobrze zapisać termin. Jednak zależy mi na tym, żeby moje zdrowie było ważne, ale i to, jak wyglądam. Na pewno wiele osób mnie rozumie.
kuba33343
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2021, 12:56

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: kuba33343 » 11 lut 2021, 12:58

Z żoną wczoraj rozmawiałem na temat medycyny estetycznej. Ona na tej medycynie bardzo się zna.
_____________________________________________________________________
Komora hiperbaryczna
Bellinda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2020, 20:28

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: Bellinda » 12 lut 2021, 12:58

Dawniej medycyna estetyczna kojarzyła mi się ze sztucznymi twarzami, za dużymi ustami i piersiami. Zdanie zmieniłam po tym, jak odwiedziłam klinikę Unident Union. Zobaczyłam, że można w subtelny sposób poprawić owal twarzy czy powiększyć usta tak, by ich kształt pasował do proporcji twarzy i by nie były zbyt wielkie. Sama zdecydowałam się już na pierwszy zabieg i jestem bardzo zadowolona z efektu. Myślę, że jeszcze skorzystam nie raz ;)
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: Kamilka75 » 17 lut 2021, 11:43

Prawdę mówiąc, ja sama liczę, że uda mi się zadbać o swój wygląd i o to, jak będę w przyszłości się czuć we własnym ciele. Będę jednak myślała, żeby, jeśli już, to tutaj http://www.declinic.pl/beauty poprawić to i owo. Wiem, że tu przeprowadza się bezpieczne zabiegi. I że efekt będzie naturalny, od razu widoczny i naturalny.
pconroy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2021, 13:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: pconroy » 17 lut 2021, 13:06

Musze przyznać, że wiele zabiegów mnie ciekawi...
Agnieszka89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2020, 09:31

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: Agnieszka89 » 18 lut 2021, 16:33

Moim ulubionym zabiegiem jest endermologia, i osocze bogatopłytkowe, czasami jakaś kroplówka witaminowa. Zabiegi wykonuje w Warszawie w OT CO CLINIC. Pełen profesjonalizm, super podejście lekarzy oraz całego personelu, a co najwazniejsze sprzęty bardzo nowoczesne i wysokiej jakości.
zanoska
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2021, 22:20

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: zanoska » 29 cze 2021, 22:24

Ja jestem za medycyną estetyczną i różnymi takimi zabiegami :) Fajna sprawa. Sama z chęcią korzystam. Niedawno byłam nawet na makijażu permanentnym brwi u Magdaleny Bąk (Warszawa). Buzia od raz wygląda o wiele korzystniej z takimi brwiami. Efekt niby naturalny, ale brwi podkreślone i twarz wygląda młodziej :)
kazia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2021, 13:10

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: kazia » 05 lip 2021, 16:01

Jestem kobietą i zawsze dbałam o swój wygląd. A teraz kiedy widać już pierwsze oznaki starzenia, to jak najbardziej poddaję się zabiegom medycyny estetycznej i wcale się tego nie wstydzę. Dzięki zabiegowi Nucleofill moja skóra twarzy bardzo się poprawiła. Stała się jędrna i nareszcie jest odpowiednio nawilżona. Na zabiegi te jeżdżę do kliniki https://bienkowscyclinic.pl/, bo oprócz tego, że zabiegi są wykonywane na najwyższym poziomie, to są w rozsądnej cenie :)
Korsarz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 03 gru 2020, 03:20

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: Korsarz » 17 lis 2021, 13:05

Czasem zdaza mi sie korzystać z medycyny estetycznej. nie robię tego zeby komus pokazac, ze moge z tego korzystac, ale dlatego zeby sama dla siebie byc piekną. Kazdej z nas sie nalezy czasem odswieżenie cery twarzy i relaks. Chodze do wspanialej dr Żukowskiej. Pani doktor zawsze odpowie na wszystkie pytania. Jest bardzo empatyczna i przemiła osoba ;)

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość