Kryzys w życiu, czyli jak pokonać alkoholizm

Tu można promować swoje strony
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Kryzys w życiu, czyli jak pokonać alkoholizm

Postautor: polaola » 09 lut 2021, 11:13

Niestety, ale wiele osób nie daje sobie sama z tym rady, dlatego ja się nie dziwię, że wciąż są jakieś problemy i inne takie. Jeśli nie wiecie, jak zadziałać, to myślę, że warto jest skupić się na tym problemie jak należy, czyli, że psychoterapia Gdynia nas czeka. Dzięki niej możemy na poważnie wyjść z problemu.
Elunia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:59

Re: Kryzys w życiu, czyli jak pokonać alkoholizm

Postautor: Elunia » 11 lip 2021, 21:37

Wydaje mi się, że bez profesjonalnej pomocy terapeutów nie jesteśmy w stanie sami wyjść z nałogu. Mam kilku znajomych, którzy walczyli z alkoholizmem.. Niektórym się udało ale niektórym niestety nie. Jeżeli szukasz pomocy to wiem, że w ośrodku Forest można odbyć terapię indywidualną czy grupową. Tam na pewno Ci pomogą.
jakobi
Level 1
Level 1
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:02

Re: Kryzys w życiu, czyli jak pokonać alkoholizm

Postautor: jakobi » 26 lis 2021, 00:27

Trzeba naprawdę chcieć to zrobić, chcieć się leczyć, innej drogi nie ma. Tak jest z wszelkimi uzależnieniami, coś o tym wiem. Jeśli jesteście gotowi z tym walczyć to solidnie wam pomoże ośrodek leczenia uzależnień Medex-Vip w Posadzie w województwie wielkopolskim. Macie tam detoks i odtruwanie w komfortowych warunkach, pod całodobową kontrolą i do tego bardzo dobrych terapeutów. Życzę wam powodzenia!

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość