Szukasz kierowcy ? Lub pracy jako kierowca ?

Tu można promować swoje strony
TobiaszR
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 03 lip 2018, 13:15

Szukasz kierowcy ? Lub pracy jako kierowca ?

Postautor: TobiaszR » 23 lip 2018, 12:06

Witajcie użytkownicy!
Od niedawna istnieje fajny portal w którym łatwo znajdziemy oferty pracy dla kierowcy . Bardzo łatwy i szybki portal, który pozwala szybko znaleźć w zawodzie
Mieszkasz w...
Warszawa, Kraków, Wrocław? A może w innym mieści? kliknij i sprawdź listę!
mikolajseo3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 01 lut 2018, 21:58
Kontaktowanie:

Re: Szukasz kierowcy ? Lub pracy jako kierowca ?

Postautor: mikolajseo3 » 25 lip 2018, 23:32

Szkoda, że nie ma ofert w Gdańsku.

linie rozlewnicze
toddler00
Level 1
Level 1
Posty: 209
Rejestracja: 14 lis 2018, 10:32

Re: Szukasz kierowcy ? Lub pracy jako kierowca ?

Postautor: toddler00 » 31 gru 2018, 09:11

Pierwszy raz korzystałem z usług profesjonalnego kierowcy przy okazji mojego wesela. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do tego pomysłu ponieważ równie dobrze tym kierowcą mógł być ktoś z mojej rodziny. Jednak po wielu kilometrach zauważyłem znacznie płynniejszą jazdę profesjonalnego kierowcy oraz większą przyjemność z podróżowania z zawodowcem. Polecam każdemu chociaż raz skorzystanie z usługi auto z kierowcą na wesele kraków.
tom.m
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 04 lut 2019, 10:57

Re: Szukasz kierowcy ? Lub pracy jako kierowca ?

Postautor: tom.m » 12 lut 2019, 09:42

Słyszałem o oferty pracy dla kierowcy olsztyn i z tego co rozumiem, firma działa jak wyszukiwarka pracy dla kierowców w całym kraju. W sumie całkiem dobre rozwiązanie, powinno ułatwi szukanie leceń dla kierowców.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Szukasz kierowcy ? Lub pracy jako kierowca ?

Postautor: monikabert90 » 15 cze 2019, 08:32

Praca kierowcy na pewno nie jest łatwa, jednak wiele osób o takiej pracy marzy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o transport międzynarodowy. Jej dodatkowym plusem jest to, że można odwiedzić kraje, do których w innym przypadku nigdy by się nie dotarło. Jeśli ktoś z Was szukałby pracy jako kierowca międzynarodowy C+E, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://www.dasko.com.pl/pl/oferty-pracy/kierowca-miedzynarodowy, znajdziecie tam taką ofertę.
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Szukasz kierowcy ? Lub pracy jako kierowca ?

Postautor: trik01 » 19 cze 2019, 19:44

A czy był ktoś z was w sytuacji, że zmieniał pracę. Chociażby ze względów finansowych? W sumie odpowiednie wynagrodzenie to najważniejszy argument. Chociaż ja zawsze wtedy dopowiadam, że zadowolenie z wykonywanej pracy również musi być. Gdybyście zmieniali i odchodzili ze swojej aktualnej firmy to zapoznajcie się z tymi poradami https://www.aplikuj.pl/porady-dla-praco ... wspolprace . Warto pozostawić po sobie pozytywne wrażenie, mi na przykład przydały się te wskazówki.
Gabi60
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2021, 12:37

Re: Szukasz kierowcy ? Lub pracy jako kierowca ?

Postautor: Gabi60 » 24 lut 2021, 13:29

Z pewnością, jeśli ktoś z Was obecnie chce być kierowca to pamięta, że musi wyrobić specjalną licencję. Pomóc w uzyskaniu pozwolenia na wykonywanie zawodu może https://europim.pl/licencja-transportowa-przewoznika/, którzy pomagają przy procedurze uzyskania wszystkich formalności.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość