Nie bój się stomatologa !

Tu można promować swoje strony
TobiaszR
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 03 lip 2018, 13:15

Nie bój się stomatologa !

Postautor: TobiaszR » 02 sie 2018, 10:02

Boisz się bólu zębów, ale jeszcze bardziej bólu podczas ich wiercenia? :niepewny:
Powinieneś zaglądnąć w miejsce, gdzie o bólu nie słyszano. Jeśli mieszkasz w Warszawie to koniecznie sprawdź to! stomatolog warszawa ursynów
mikolajseo3
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 118
Rejestracja: 01 lut 2018, 21:58
Kontaktowanie:

Re: Nie bój się stomatologa !

Postautor: mikolajseo3 » 08 sie 2018, 14:47

Masz rację, nie powinno się bać dentystów, to nic strasznego :)


suplementy diety
Winnin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 28 gru 2017, 21:52

Re: Nie bój się stomatologa !

Postautor: Winnin » 30 sie 2018, 20:28

Mi moj dentysta polecil zakup irygatora, aby moc dokladniej czyscic przestrzenie miedzy zebami (no i nosze aparat na zeby - to takze dlatego). Nie polecal konkretnej marki ani modelu, ale na szczescie trafilem na specjalistow pracujacych w sklepie ShopDent - doradzili mi najbardziej optymalny irygator dla mnie - a wybor maja wielki - spojrzcie: https://www.shop-dent.pl/pl/c/Irygatory-do-zebow/24
Musze przyznac, ze czuje roznice w czystosci zebow i jamy ustnej. A nie lubie uzywac nici dentystycznych - krawia mi po tym dziasla, a po irygatorze - nic sie nie dzieje zlego.
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Nie bój się stomatologa !

Postautor: Pestka » 30 sie 2018, 21:14

Od czasu do czasu trzeba chodzic do dentysty chocby kontrolnie ... Ja myslalam sobie ze tez wlasnie nie musze chodzic a jednak... mialam zepsutą czwórkę u góry i piątkę na dole. No ale znalazlam sie w odpowiednim gabinecie i zajeli się moją szczeką profesjonalnie , bo wyrwali zepsute zęby i po krzyku Na takie zabiegi jednak warto chodzić do odpowiedniego gabinetu https://stomatologiaswiatkowska.pl/chirurgia/ a w Krakowie mozna uzyskac odpowiednią pomoc z tego zakresu
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Nie bój się stomatologa !

Postautor: ewelina8393 » 07 wrz 2018, 23:22

Nie powinno się bać takich wizyt, ponieważ są one głównie dla naszego dobra i to nam ma być dobrze np. bez bólu zęba. Nie wiem, czy znacie takie miejsce - stomatologia-bianco.pl ale ja jestem zapisana tam na wizytę. Postanowiłam zadbać o swoje zęby najlepiej, jak potrafię i postanowiłam znaleźć sobie najlepszego specjalistę.
truebeauty12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2018, 11:05

Re: Nie bój się stomatologa !

Postautor: truebeauty12 » 13 wrz 2018, 12:19

Dużo zależy od dentysty tak naprawdę...

Podaję listę sprawdzonych, którzy mają świetne podejście, zwłaszca do dzieci :niepewny:
stomatolog Kańczuga
stomatolog Jarosław
stomatolog Pruchnik
stomatolog Przeworsk
stomatolog Łańcut
Arkadiusz1
Level 2
Level 2
Posty: 905
Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:16

Re: Nie bój się stomatologa !

Postautor: Arkadiusz1 » 15 wrz 2018, 13:09

To praca. Dużo zależy od tego, do jakiego gabinetu chodzicie. Jeśli wybierzecie takie miejsca jak Klinika Bianco, to będzie Wam o wiele prościej znieść każdą wizytę. Zresztą sami zobaczcie w http://bianco.eu.com/klinika-bianco/co- ... protetyka/ ile daje Wam to spokoju. Dentysty naprawdę nie ma co się bać.
gregorekrk
Level 1
Level 1
Posty: 210
Rejestracja: 11 paź 2018, 13:15

Re: Nie bój się stomatologa !

Postautor: gregorekrk » 19 lis 2018, 14:18

Jak jadę do rodziny to zawsze korzystam z tego stomatologa:
protetyka jarosław
protetyka przeworsk
protetyka łańcut
protetyka pruchnik
Nigdy nie przepadałem za wizytami w takich gabinetach, ale tutaj naprawdę czuje się komfortowo :)
huteran
Level 1
Level 1
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2017, 13:54

Re: Nie bój się stomatologa !

Postautor: huteran » 21 lis 2018, 16:55

Tylko, że wiele zależy tu od stomatologa. Sam miałem "przyjemność" kontaktować się z nieprzyjaznymi stomatologami. Dlatego według mnie najlepiej chodzić do odpowiednich gabinetów takich jak http://www.stomatologiacichon24.pl/, gdzie obsługa pacjenta jest na wysokim poziomie.
tom.m
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 04 lut 2019, 10:57

Re: Nie bój się stomatologa !

Postautor: tom.m » 06 lut 2019, 09:43

Nie ma co się bać dentysty, bo zdrowe i ładne zęby to obecnie podstawa. Ja też korzystałem z stomatolog warszawa mokotów i było bardzo w porządku. Nie ma co ukrywać że wizyta u dentysty to zazwyczaj nie jest nasz ulubiony sposób na spędzanie czasu, ale na pewno jest to potrzebne.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Nie bój się stomatologa !

Postautor: Mateo 77 » 24 lut 2019, 17:29

Faktycznie, wybór stomatologa może budzić spore emocje, co wcale nie jest dziwne. Właśnie dlatego ja podchodzę do tematu w taki sposób, że zawsze staram się wybrać specjalistę, który najlepiej wykona swoją robotę. Dobrym przykładem jest chociażby protetyka Radom. Warto z głową wybierać gabinety, do których się wybieracie.
Elka084
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 28 sty 2017, 15:12

Re: Nie bój się stomatologa !

Postautor: Elka084 » 25 mar 2019, 21:18

Z pewnością wybór odpowiedniego gabinetu dentystycznego jest bardzo ważny, bo od tego zależy czy się zrazimy na przyszłość czy nie. Mi znajomi poelcali ten gabinet - https://jadczyk.pl/nasze-uslugi/protezy/ z uwagi na troskliwe podejście do pacjentów oraz bezbolesne usuwanie problemów zębowych i solidne protezy. W końcu muszę się zmobilizować i umówić żeby zatuszować moje ubytki zębowe.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość