Mieszkania Szczecin Gumieńce

Tu można promować swoje strony
Sobiecha77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2018, 09:53

Mieszkania Szczecin Gumieńce

Postautor: Sobiecha77 » 24 wrz 2018, 10:35

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 90', zlokalizowanym w atrakcyjnej części Gumieniec.

Na powierzchnię 85 metrów kwadratowych składają się: przestronny salon, pokój z wyjściem na duży balkon, komfortowa sypialnia, widna kuchnia z zabudową, otwarta na sporą jadalnię, łazienka z wanną oraz osobną toaletę.

Mieszkanie posiada duży potencjał, rozkład pokoi oraz i ich powierzchnia pozwalają na odpowiednią swobodę przy jego urządzaniu w zależności od potrzeb.

Odczuwalne poczucie przestrzeni, nominalnie mieszkanie było 5 pokojowe.

Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Niskie koszty utrzymania.

Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Świetna lokalizacja, cicha i spokojna okolica. Blisko do pętli tramwajowej linii 8 i 10. W pobliżu szkoły, przedszkola, centrum handlowe, sklepy, dyskont, apteka, piekarnia, przychodnia, poczta, banki, plac zabaw, park.

Polecam ze względu na lokalizację.

Zapraszam do prezentacji.

https://www.dobryadres.pl/oferta-nieruchomosci,146142,oferta-sprzedazy-mieszkania-w-szczecin-o-powierzchni-85m2-za-cene-362000.html

----------

Zaciekawiła Cię oferta? Szukasz innego mieszkania? Więcej ofert znajdziesz na Mieszkania Szczecin Gumieńce
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Mieszkania Szczecin Gumieńce

Postautor: kamai » 27 paź 2018, 14:29

Znam nawet tą dzielnicę, jest bardzo ładna ale bardziej interesują mnie warszawskie dzielnice i tam widziałam osiedle Atala którym jestem bardzo zainteresowana, miałabym blisko do pracy i do centrum też da się dojechać bez korków, cena też mi nawet pasuje

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość