remont

Tu można promować swoje strony
Mari
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2018, 07:22

Re: remont

Postautor: Mari » 09 sie 2021, 06:16

Na szczęście my już remont salonu mamy za sobą. Wymieniliśmy meble, dodatki (zasłony, firany), położyliśmy nowe panele, kładliśmy gładzie i malowaliśmy. Tym razem zdecydowaliśmy się na białe ściany - bo to taka klasyka, która się sprawdza przy każdym wystroju. Do malowania użyliśmy Śnieżki Eco - fajna matowa farba akrylowa, która jest śnieżnobiała i oddychająca. Bezpieczna dla alergików (mój mąż:), dobrze się maluje i jest wydajna.
Ela78
Level 2
Level 2
Posty: 779
Rejestracja: 07 mar 2017, 11:46

Re: remont

Postautor: Ela78 » 21 sie 2021, 15:14

Sama jestem w trakcie remontu mieszkania i powoli szukam jakiś ciekawych rozwiązań, które mogłabym wykorzystać u siebie w domu. Przeglądając różne strony, trafiłam do firmy https://ritzvilleclassiccars.org/ która specjalizuje się w sztukaterii. Nie sądziłam, że mozna zamówić takie listwy oświetleniowe sufitowe. Człowiek się uczy przez całe życie. Taka sztukateria z pewnością ładnie komponowałaby się z wystrojem mojej sypialni, więc może skuszę się na takie rozwiązanie :) Dajcie znac, co wy uważacie na ich temat. Chętnie poznam waszą opinie.
MarzenaKama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 08 paź 2021, 09:47

Re: remont

Postautor: MarzenaKama » 08 paź 2021, 09:57


Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość