Outsourcing

Tu można promować swoje strony
Tęczowa_Dama
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 11 sty 2019, 15:15

Outsourcing

Postautor: Tęczowa_Dama » 11 sty 2019, 23:44

Jeszcze nie dawno nie wiedziałam nawet czym jest outsourcing, dziś nie wyobrażam sobie bez niego życia. Założyłam firmę, która trochę mnie przerosła.... nie finansowo, bo tutaj radziliśmy sobie świetnie, ale spędzałam w pracy większość swojego czasu i w końcu powiedziałam sobie dość! Skorzystałam z firmy zewnętrznej, a dokładniejhttp://www.seito.pl i powierzyłam jej znaczną część swojej firmy. Teraz ona zajmuje się obsługą linii produkcyjnych oraz transportem wewnętrznym. A ja wreszcie zaczynam cieszyć się życiem i własną firmą. Wszystkim zapracowanym polecam tego typu pomoc, bo wasz interes będzie w najlepszych rękach! I moje zarobki wcale się nie zmniejszyły przez zatrudnienie firmy Seito, a wręcz przeciwnie, firma na tym zyskała, bo lepiej prosperuje :)
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Outsourcing

Postautor: niebieskiorzel » 07 paź 2019, 17:43

Dzisiaj outsourcing rzeczywiście jest bardzo często wykorzystywany przez firmy, dlatego też sam zdecydowałem się na outsourcing IT w swojej działalności. Zespół profesjonalistów wspomaga mnie jeśli chodzi o tworzenie oprogramowania czy analitykę danych i z perspektywy czasu bardzo się cieszę, że skorzystałem z oferty ITmagination. Więcej o samej firmie znajdziecie między innymi na stronie https://itmagination.com/pl/opinie/ , gdzie przeczytać możecie opinie na temat ich usług. Myślę, że może to okazać się bardzo pomocne i również będziecie usatysfakcjonowani ze współpracy.
robertool
Level 1
Level 1
Posty: 256
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Outsourcing

Postautor: robertool » 01 kwie 2020, 13:40

Skoro potrzebujecie porady w temacie outsourcingu IT to ja bardzo chętnie się wypowiem. Około pół roku temu zdecydowałem się na skorzystanie z usług tego typu. W tym momencie jestem naprawdę zadowolony. Mam do dyspozycji świetnych specjalistów, którzy sprawują pieczę nad wszystkimi aspektami IT w mojej firmie. Ja zdecydowałem się na usługi firmy https://www.luxbit.com.pl i nie żałuję jak na razie.
Lucyna12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2020, 12:33

Re: Outsourcing

Postautor: Lucyna12 » 24 kwie 2020, 12:37

Obecnie pracuję w rozrastającej się firmie ;) jestem w niej od początku ;) jednak od jakiegoś czasu zainwestowano w outsourcing pracowników i tak szczerze powiedziawszy był to świetny pomysł :) znakomity sposób na pozyskanie sprawdzonych pracowników :)
Lucyna12
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2020, 12:33

Re: Outsourcing

Postautor: Lucyna12 » 24 kwie 2020, 12:49

Warto inwestować w outsourcing personalny w przedsiębiorstwie :) sami skorzystaliśmy z takiej możliwości i muszę stwierdzić, że było to świetne posunięcie :) warto inwestować w możliwości rozwoju :) wsparcie na każdym etapie rekrutacji jest kluczowe, dlatego warto powierzyć to firmom, które się an tym znają :)
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Outsourcing

Postautor: trik01 » 25 kwie 2020, 13:36

Coraz więcej jest firm na rynku, które świadczą tego rodzaju usługi. A co za tym idzie, coraz więcej firm korzysta z takiej fachowej pomocy i różnych, nowoczesnych rozwiązań. W Krakowie z dużym powodzeniem działa firma Benefit Solutions. Można więcej się o nich dowiedzieć na https://www.ben-sol.pl/o-nas/ . Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, do każdego klienta podchodzą bardzo indywidualnie tak żeby wzajemna współpraca przyniosła jak najwięcej korzyści.
ola156247
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 22 sty 2020, 14:20

Re: Outsourcing

Postautor: ola156247 » 30 lip 2020, 13:13

My też korzystamy z outsourcingu, a dokładniej z outsourcingu usług IT :) Jest to obsługa informatyczna dla firm :) Zdecydowaliśmy się na outsourcing, ponieważ nie chcieliśmy tworzyć dodatkowego zespołu specjalistów ds. IT i taki układ świetnie nam się sprawdza :)
Winnin
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 28 gru 2017, 21:52

Re: Outsourcing

Postautor: Winnin » 30 lip 2020, 18:48

No dokladnie! Przeciez taki outsourcing it wychodzi znacznie taniej, niz zatrudnianie na etacie informatyka, czy nawet kilku! Przeciez jedna osoba nie ma takiej wiedzy, aby znac sie na sprzetach, sieci, programach, serwerach, bezpieczenstwie IT itp itd! A nawet jesli by sie znala - to pewnie wynagrodzenie by chciala kosmiczne:) A tak, to mozna podpisac umowe o outsourcing usług IT - i wszystko robia w firmie zdalnie:) No prawie wszystko:)
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Outsourcing

Postautor: Manuela » 11 sie 2020, 08:19

Outsourcing różnych usług to ciekawe rozwiązanie, które często wiąże się także, z wieloma oszczędnościami.
thurman15
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2020, 12:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Outsourcing

Postautor: thurman15 » 12 sie 2020, 13:01

Dużo firm korzysta z outsourcingu, to faktycznie bardzo popularne.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Outsourcing

Postautor: kamai » 17 sie 2020, 15:19

Tak, bo to bardzo wygodna sprawa, nasz firma też korzysta z takich https://www.trustit.pl/outsourcing-it/ rozwiązań bo nawet jeśli pomoc zdalna okazuje się mało efektywna, szybko podejmują decyzję o podjęciu interwencji u klienta na miejscu i usuwają usterkę

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość