Spółka

Tu można promować swoje strony
Marysia_89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 26 wrz 2018, 09:39

Spółka

Postautor: Marysia_89 » 07 kwie 2019, 20:54

Cześć,

Czy ktoś z was niedawno zakładał własną spółkę? Zastanawiam się czy nie zmienić działalności jednoosobowej na taką formę. Mam coraz więcej klientów i myślę, że bardziej mi się to opłaci.
Trochę poszukałam w sieci i znalazłam firmę spolka.org (link). Pomaga ona w procesie rejestracji spółek.
Co myślicie o takim rozwiązaniu? :)
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Spółka

Postautor: polina7 » 16 kwie 2019, 23:58

Zobaczcie sobie na ten blog o spółkach. Jest tam sporo cennych i praktycznych informacji. Blog prowadzą prawnicy, więc śmiało można korzystać z ich wiedzy i doświadczenia. Są tam tematy poruszone z zakresu zakładania, prowadzenia oraz likwidacji czy upadłości spółki. Warto przekonać się czy nasza wiedza jest pełna czy musimy się dokształcić w jakimś temacie.
Greysowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 96
Rejestracja: 29 kwie 2018, 08:35

Re: Spółka

Postautor: Greysowa » 10 lip 2019, 16:24

Do tego na pewno trzeba odpowiednio się przygotować. Własna spółka to już nie to samo co otworzenie jednoosobowej działalności gospodarczej. Przy rejestracji nowej spółki, a także innych działaniach związanych ze spółkami i innymi podmiotami gospodarczymi warto może udać się po pomoc do takich firm jak https://krsdlafirm.pl/ Proponują tu profesjonalną pomoc prawną w tym zakresie, na pewno nieraz wam się to przyda.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Spółka

Postautor: monikabert90 » 01 sie 2019, 08:43

Decydując się na firmę - spółkę na pewno trzeba dobrze znać kodeks spółek handlowych. Wiadomo jednak, że nie każdy przedsiębiorca musi znać się na prawie. Dlatego też powstały kancelarie, które zajmują się obsługą prawną firm i posiadają na ten temat wystarczającą wiedzę. Zawsze można skorzystać z ich pomocy ;)

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość