Sprawdzony prawnik

Tu można promować swoje strony
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: bella3 » 08 lip 2019, 17:45

Ze Szczecina to zdecydowanie Michał Gajda http://gajda-adwokat.pl/ mieliśmy okazję jako firma korzystać z jego usług i ostatnio poleciłam znajomemu jego usługi prawne, podjął się poprowadzić jego sprawę z zakresu prawa karnego. świadczy kompleksowe usługi i jest profesjonalistą w każdym calu, ma do tego zawodu powołanie i w każdą sprawę wkłada dużo serca i pełne zaangażowanie. Każdego klienta traktuje indywidualnie.
Oliwkaaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 10 paź 2017, 11:20

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: Oliwkaaa » 11 lip 2019, 14:40

Z własnego doświadczenia mogę polecić specjalistę w prawie pracy, Pana Tomasza Tomaszczyk. Doświadczony i zaangażowany, chętnie służy pomocą. dobrze mieć go po swojej stronie.
gardenia
Level 1
Level 1
Posty: 326
Rejestracja: 16 lis 2017, 17:09

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: gardenia » 21 lip 2019, 15:18

Bardzo dobra kancelaria adwokacja z Warszawy to Stachura Urbańska Wasyluk http://suwka.pl/ Zajmują się głównie sprawami dotyczącymi nieruchomości. Na przykład jeśli chodzi o odzyskanie straconych nieruchomości w Warszawie na mocy tzw. dekretu Bieruta. Kancelaria prowadzi też sprawy dotyczące reformy rolnej, nacjonalizacji przemysłu i całego ogromu spraw dotyczących regulacji nieruchomości, ich przekształcenia, zniesienia współwłasności itp. To tylko niewielka część, ktora się zajmują.
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: jankamor » 25 lip 2019, 13:51

Czy możecie mi doradzić adwokata, który zajmuje się legalizacją pobytu w naszym kraju. Nie mam pojęcia kogo o to pytać. Kolega z pracy wysłał mi wczoraj poradnik o ty co obcokrajowiec musi zrobić by zostać w Polsce https://faar.pl/legalizacja-pobytu-w-po ... -w-polsce/ Na erazmusie poznałam chłopaka, który chciałby znaleźć w Polsce pracę. Miły, dobry człowiek, chciałabym żeby miał możliwość tu zostać i pracować.
muuniek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 22 lip 2019, 21:33

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: muuniek » 27 lip 2019, 19:32

Polecam prawnika z Łodzi (nie ma jednak u nich problemu dojazdu na terenie całego kraju) https://mecenas-lodz.com.pl/. Bardzo kompleksowo zajmuje się sprawą klienta, dogłębnie bada temat i jest do dyspozycji gdy sytuacja tego wymaga. Zaangażowanie prawnika w sprawę jest bardzo istotne, żeby zakończyła się sukcesem. Fajne pomysły i nakierowanie klienta na właściwe działanie przynosi rezultaty.
Lery1
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2019, 22:09

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: Lery1 » 28 lip 2019, 22:14

Ktoś jeszcze korzystał z jego usług?
Strelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:07

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: Strelka » 15 sie 2019, 16:31

Najlepiej mieć oczywiście kogoś z polecenia. Ja akurat szukałam kogoś do porady związanej z podatkami marynarskimi i dostałam namiar na https://radcaprawny-trojmiasto.pl/podatki-marynarskie/ Widziałam, że w tej kancelarii radcy prawnego będziecie mogli liczyć na bardzo duży wybór usług prawnych, pomocy prawnej. Warto stawiać na takich specjalistów.
jakobi
Level 1
Level 1
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:02

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: jakobi » 25 sie 2019, 01:52

Na pewno będziecie zadowoleni z usług pani adwokat Magdaleny Rduch z Pawłowic www.adwokatmagdalenarduch.pl Kilka razy korzystałem z jej usług i w 100 % fachowa i rzetelna adwokat.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: Mateo 77 » 28 sie 2019, 13:09

Pewnie, że tak. W końcu dzisiaj jest wielu prawników na rynku, więc nie powinniście podejmować pochopnych decyzji. Ja bym zacząć od sprawdzenia kancelarii prawnych takich jak http://radcowie-prawni.waw.pl Pracują tam wybitni specjaliści, którzy są w stanie wesprzeć Was swoim doświadczeniem i wiedzą. Dzięki temu będzie Wam o wiele prościej podejmować odpowiednie decyzje.
Olkka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 26 kwie 2019, 14:34

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: Olkka » 03 wrz 2019, 16:00

Zależy w jakiej dziedzinie. Ja mogę polecić specjalistę od prawa pracy, Pan Tomaszczyk z JST. Zaangażowany, skuteczny i doświadczony, ja byłam bardzo zadowolona z jego pomocy.
Karina_28
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:44

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: Karina_28 » 23 paź 2019, 17:35

grzeniu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 28 lut 2018, 00:57

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: grzeniu » 26 lis 2019, 21:43

ja korzystałem z porad Pana Tomaszczyka w sporze z ZUS o odszkodowanie za wypadek w pracy, udało się wszystko rzetelnie przedstawić a ZUS nie miał możliwości podważyć naszych argumentów, dostałem odszkodowanie jakie mi się należało, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić kancelarię pana Tomasza
Anita11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 15 lis 2019, 16:43

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: Anita11 » 02 gru 2019, 12:04

Jak najbardziej mogę polecić ci Kancelarię Ożóg Tomczykowski, rewelacyjna kancelaria, ja bardzo byłam zadowolona z usług, które zostały mi udzielone. Sami profesjonaliści na wysokim poziomie, super sprawdzają się w przypadkach problemów z cłami, podatkami czy prawem Handlowym, jak najbardziej mogę ich polecić, dla mnie kancelaria godna polecenia.
BratKarol
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 27
Rejestracja: 08 sty 2019, 08:53

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: BratKarol » 04 gru 2019, 13:22

U mnie w Kaliszu jest super kancelaria adwokacka kalisz
beatty.vivien
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 05 gru 2019, 08:46
Lokalizacja: Lublin

Re: Sprawdzony prawnik

Postautor: beatty.vivien » 05 gru 2019, 08:53

Najlepiej szukać po rekomendacjach innych, wtedy mamy największe szansę na trafienie na dobrego prawnika.

Wróć do „Reklama”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość