Nie wiem co robić

Oferty matrymonialne dla kobiet i mężczyzn

Czy jest sens aby dalej próbować ?

Walcza
1
100%
Odpuść
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 1
kamil5122
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2019, 10:52

Nie wiem co robić

Postautor: kamil5122 » 19 wrz 2019, 10:55

Cześć,wszystkim potrzebuję pomocy !
Sytuacja wygląda tak ponad 3 lata temu poznałem Sylwie na kursie tańca. 
Mieliśmy innych partnerów tanecznych ale zeby kazdy miał obycie w tańcu z różnymi osobami to czesto byly zmiany, wiadomo zawsze cos sie mówi podczas tańca i my tez rozmawialiśmy i widziałem ze ona jest zainteresowana moją osobą niesty ja nia nie bylem z prostego powodu w tamtym czasie na kurs tez chodziła inna dziewczyna do której było mi bliżej  z różnych powodów nie wyszło z nią.
Sześć miesięcy po zakończeniu kursów odezwałem sie do Sylwii pisaliśmy ze sobą jakiś czas nie jestem wstanie powiedzieć jak długo ale z tego co pamiętam dobrze nam sie pisało ale z jakiegoś niezrozumiałego  powodu  dla mnie przestałem pisać i kontakt sie urwał,  na jakieś 2 miesiące bo znów napisałem i znów fajnie się pisało ale tez poraz kolejny kilka dni pisaliśmy i ja znów przestałem pisać i znów cisza podjąłem trzecią próbę tym razem przez rok sie nie odzywalismy i poraz kolejny dobrze sie pisało ale chyba zly temat wtedy wybraliśmy bo szybko skończyliśmy pisac prócz tych prób.
Ostatnio czyli wtorek napisałem do niej ze względu na różne nasz godziny (aktualnie przebywa w USA 2 tygodnie ma tam byc ale nie wiem kiedy tam poleciała i kiedy wraca) odpisała ale ja juz spałem
Więc rano odpisałem ja długa wiadomość zawierająca odpowiedz na pytanie jej i sam zadalem pytania wiadomość przeczytała ale zostawiła bez odpowiedzi i nieiwiem co robić Znaczy próbować dalej pisać czy może jednak nie ?
Jedno co wiem to około tygodnia myślę o niej dużo dlatego tez napisałam
Możecie coś mi doradzić ?
Za każdą pomóc wielkie dzięki :)
hardkorowystahu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 13 sty 2021, 19:27

Re: Nie wiem co robić

Postautor: hardkorowystahu » 13 sty 2021, 19:35

I jak dalej Wasza historia?

Wróć do „Randki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość