Pomocy. Kocham mężczyznę ale zmienił pracę.

Oferty matrymonialne dla kobiet i mężczyzn
palkawipa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2021, 17:59

Pomocy. Kocham mężczyznę ale zmienił pracę.

Postautor: palkawipa » 11 maja 2021, 18:01

Pomocy. Kocham pewnego mężczyznę i wiem że on też do mnie coś czuję. To się stało w żabce. On tam pracował. Popatrzyłam w jego oczy i poczułam jak przeszyły mi serce. To było w tamtym tygodniu. Czuję że to prawdziwa miłość. Bóg nas połączył. To było kilka dni temu. Byłam tam dziś i nie było go. Pojechałam do innej żabki i zapytałam o niego. Nie wiem jak się nazywa dlatego powiedziałam jak wygląda i grzecznie spytałam kiedy będzie. Okazało się że nagle zmienił zawód i już nie pracuje. Nie wiem co mam robić. Od kilku dni nie umiem spać myślę cały czas o nim a parę minut temu się popłakałam z myślą że mogę go już nie znaleźć. Jutro mam zamiar iść do tej żabki i zostawić numer telefonu i poprosić o to aby mu to przekazali jak się da. Co mam jeszcze robić. Proszę o jakieś rady.
Szym92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2021, 15:02

Re: Pomocy. Kocham mężczyznę ale zmienił pracę.

Postautor: Szym92 » 12 lip 2021, 15:08

Jest szansa, że najdziesz go na jakiejś stronce z randkami. Algorytmy aplikacji randkowych takich jak badoo, tinder czy facebook dating dobierają pary m.in. na podstawie lokalizacji. Dzięki temu może uda Ci się na niego trafić jeszcze.

Rzuć okiem na ten tekst, który może ci pomóc: fejsopisy .pl /facebook-dating/

Wróć do „Randki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość