Szukam nawigatora

forum motoryzacyjne
arnitkina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 15 wrz 2019, 12:50

Szukam nawigatora

Postautor: arnitkina » 22 maja 2020, 22:35

Lubię podróżować. Rozumiem, że podróże lotnicze nie otworzą się w najbliższej przyszłości. Ale lato nadchodzi i planuję wakacje. Jakiego rodzaju nawigatora samochodowego używasz? Gdzie jest dobra aktualizacja mapy i wyraźniejsza nawigacja?
foroj
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 04 lut 2020, 21:31

Re: Szukam nawigatora

Postautor: foroj » 23 maja 2020, 23:18

Dla mnie smartfon zastąpił dziesiątki innych urządzeń: aparat fotograficzny, telefon, komputer, konsolę do gier i, oczywiście, nawigator. Używam smartfona i nawigacji online.
Awatar użytkownika
połykać
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 15 wrz 2019, 22:49

Re: Szukam nawigatora

Postautor: połykać » 25 maja 2020, 14:50

Nie używałem nawigatora od trzech lat. Miałem Garmin. Problem polegał na tym, że mapy dróg europejskich musiały być aktualizowane raz w roku - dwa i płacić za nie pieniądze. Ponadto, że nawigator nie wykazały korki i cechy dróg. Miałem nieprzyjemną sytuację, kiedy przejechałem przez nawigator do ślepego zaułka drogi. Był remont. Musiałem tracić czas i chodzić. Teraz używam karty online w smartfonie.
Aby planowanie trasy , potrzebny jest punkt początkowy i punkt końcowy. Dalej na mapie online będzie trasa, czas podróży, obszary płatnego ruchu na drodze i inne cechy trasy
Awatar użytkownika
Marta89
Level 1
Level 1
Posty: 301
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:12
Lokalizacja: Katowice

Re: Szukam nawigatora

Postautor: Marta89 » 16 paź 2020, 08:02

Jeżeli szukacie firmy, która zajmuje się tłumaczenie nawigacji na język polski to warto zapoznać się z ofertą firmy fabryczne.pl. Firma oferuje możliwość zainstalowania polskiego menu, które jest łatwe i intuicyjne w obsłudze dla każdego kierowcy https://fabryczne.pl/
teriakish
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2021, 11:00

Re: Szukam nawigatora

Postautor: teriakish » 03 sie 2021, 11:02

U mnie dla was dobra nowina! Już wiele krajów otworzyło swoje granice dla turystów. I możecie podróżować wszędzie!

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość