Kosmetyka samochodu - dbacie?

forum motoryzacyjne
drzewiasty
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 05 lip 2018, 14:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: drzewiasty » 23 sie 2018, 09:28

Trzeba dbać o autko! No, chyba, że ktoś ma jakiegoś starego trypla - ulepa, to nie szkoda chociaż z wyglądu. Ale mechanicznie zawsze trzeba pilnować, żeby było wszystko jak najbardziej ok. Przecież tu chodzi o bezpieczeństwo!
kaska2909
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 12 sie 2015, 13:16

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: kaska2909 » 30 sie 2018, 17:06

Ja dbam regularnie, ktoś tu wspomniał o kosmetykach Proelite i potwierdzam że są bardzo dobre jakościowo i wydajne. A cena nie jest wysoka więc można zadbać o auto nie wydając fortuny. Mają też swój sklep internetowy i można tam zamówić.
drzewiasty
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 05 lip 2018, 14:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: drzewiasty » 13 wrz 2018, 16:09

Dodam jeszcze, że chyba najpopularniejsze kosmetyki do pielęgnacji samochodów w ostatnim czasie to Polska marka RRCUSTOMS. Chłopaki naprawdę odwalili kawał dobrej roboty wypuszczając na nasz Polski rynek te kosmetyki. Robią robotę! ;) Kupicie w Hurtowni motoryzacyjnej w Tarnowie :super:
motochlopak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: 16 paź 2018, 11:38

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: motochlopak » 22 paź 2018, 18:15

ja tam dbam o swoje auta. Jeśli nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych Kraków ma być najlepsza, to nie możemy oferować klientom niezadbanych i nieposprzątanych busów... :szok:
kamienklaudia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 24 paź 2018, 10:55

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: kamienklaudia » 24 paź 2018, 14:39

U mnie mąż ma zaufany zakład w Warszawie, który się zajmuje kosmetyką i auto wygląda jak nowe. Jak niezapomne dopytam męża i podeślę o jaki zakład chodzi. Ale samochód po wizycie wygląda jak nówka.
drzewiasty
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 05 lip 2018, 14:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: drzewiasty » 06 lis 2018, 00:45

Jak się ma chwilę wolnego czasu, to można samemu spróbować się pobawić np w polerkę i kupić PORZELACK Teflon i wypełnić ryski twardym woskiem. Od razu po takim zabiegu samochód inaczej się prezentuje :hyhy:
Awatar użytkownika
agaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 28 wrz 2016, 10:02

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: agaa » 29 lis 2018, 12:02

Pod względem czystości i pielęgnacji sama dbam o samochód. Nie jestem miłośniczką myjni automatycznych czy ręcznych - wolę auto umyć u siebie na podwórku, na spokojnie, bez pośpiechu i dokładnie. Na myjni nie potrafię się uwinąć z myciem, przez co mam wrażenie, że nie potrzebnie tracę pieniądze. Pod względem mechanicznym to jakieś drobne usterki potrafi naprawić mój narzeczony - ale wiadomo, do takich rzeczy lepiej stosować środki znanych i dobrych producentów. My mamy to szczęście, że niedaleko sąsiad ma warsztat, więc zawsze doradzi co i jak. Większość produktów jakie nam polecił to produkty cartech - polski producent, sprawdzony, a cena jest bardzo dobra, jakościom nie ustępując innym, drogim markom.
MarioFog90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2018, 10:33

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: MarioFog90 » 21 gru 2018, 10:36

Czy naklejki do samochodu też zaliczają do jego kosmetyki :D? Bo poszukuję dobre jakościowo autofolie... Na razie znalazłem tą firmę http://foliggo.com/ - mają duży wybór różnych folii, cenowo też jest nie najgorzej :D
paluch686
Level 1
Level 1
Posty: 296
Rejestracja: 18 sty 2016, 17:24

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: paluch686 » 27 gru 2018, 09:48

Ja dbam ale nie moimi rękami. Regularnie oddaję go do https://fastserv.pl/ - oni mają fach w ręku, wiedzą co robią i ufam im
jankamor
Level 1
Level 1
Posty: 366
Rejestracja: 07 maja 2018, 13:11

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: jankamor » 29 gru 2018, 13:50

Czy istotne są dla was również kwestie klimatyzacji, co ile ją czyścicie? Czytałam artykuł na ten temat http://podpowiadamy.pl/jak-czesto-nabij ... ochodowej/ co jeszcze warto wiedzieć? Na co zwrócić uwagę? Zależy mi na tym, żeby oddychać zdrowym powietrzem.
mototoronto2018
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 25 paź 2018, 19:56

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: mototoronto2018 » 31 gru 2018, 01:39

no jasne, że dbamy... Ostatnio zapoznałem się z ofertą Timoto i przeglądnąłem wszystkie akcesoria samochodowe Gorlice. Sporo tego mają i na pewno będę teraz tam kupował :D
GregWrap
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2019, 11:28

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: GregWrap » 07 sty 2019, 11:31

Ja przede wszystkim dbam o wierzchnią warstwę ochronną lakieru. Wykorzystuję do tego folie do oklejania aut najwyższej jakości. Jakby ktoś szukał to proszę: Folia na lakier
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: Roxi » 16 sty 2019, 10:06

Bardzo ważne jest to, aby odpowiednio dbać o tapicerkę w samochodzie. Środki do pielęgnacji samochodowej tapicerki znajdziesz na przykład w sklepie internetowym https://multirenowacja.pl/. Dzięki takim produktom można też odnowić skórzane samochodowe tapicerki.
manderek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2019, 10:31

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: manderek » 26 sty 2019, 10:32

Oczywiście, że tak - mój samochód jest zdecydowanie moim oczkiem w głowie :rotfl:
teravita
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 15:04

Re: Kosmetyka samochodu - dbacie?

Postautor: teravita » 18 cze 2019, 15:08

Kiedyś mi się nie chciało, ale teraz to dbam mega, mega... w zasadzie niby to tylko lakier czy tapicerka, ale potem można odsprzedać autko drożej o tysiaczka lub dwa, jeżeli ładnie wyglądają... tym bradziej, ze taraz są i myjnie bardzo wygodne, ale także kosmetyki do aut ułatwiające czyszczenie i pielęgnację samochodu.

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość