Solidny serwis klimatyzacji samochodowej

forum motoryzacyjne
jotek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 13 lip 2017, 11:50

Solidny serwis klimatyzacji samochodowej

Postautor: jotek » 09 maja 2018, 13:23

Hej szanowni posiadacze aut!
Jako, że sezon wiosenno letni ostro się rozpoczął, zapewne szukacie sprawdzonej firmy do serwisowania klimatyzacji w aucie? Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług poniższych firm:
SAABiX Krzysztof Mackiewicz - Sklep, diagnostyka, serwis, części do SAABa - Klimatyzacje - napełnianie
Bursaki 14
20-150 Lublin
http://autogratis.pl/uslugi/klimatyzacj ... e-typy-aut
Strelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:07

Re: Solidny serwis klimatyzacji samochodowej

Postautor: Strelka » 10 maja 2018, 21:04

Warto o takie rzeczy zadbać właśnie przed latem. Klimatyzacja bardzo lubi się zagrzybiać, a w starszych samochodach trzeba co jakiś czas nabijać klimatyzacjie. Jeżeli macie forda możecie skorzystać z bardzo fajnej opcji serwisowej Motorcraft 4+ https://www.ford.pl/serwis/obsluga-i-of ... motorcraft Gdzie oprócz taniej wymiany opon, co również przyda się sezonowo zrobić, możecie skorzystać z profesjonalnego serwisu
jackwelss39
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 14 mar 2017, 18:11

Re: Solidny serwis klimatyzacji samochodowej

Postautor: jackwelss39 » 21 maja 2018, 10:28

Też by mi się to przydało. Troszkę mi już klimatyzacja grzybem zalatuje :P Przy okazji czeka mnie regeneracja wtryskiwaczy, i wymiana klocków samochodowych. Niestety tak to jest z autami, jak nie jedno to drugie wychodzi, a każda naprawa niestety trochę kosztuje. Następnym razem na pewno wybiorę jakiś samochód który ma tanie części zamienne.
mekmek
Level 1
Level 1
Posty: 224
Rejestracja: 11 cze 2019, 00:18

Re: Solidny serwis klimatyzacji samochodowej

Postautor: mekmek » 25 cze 2019, 11:49

trzeba pamietac o regularnym czyszczeniu klimatyzacji bo inaczej to bardzo neizdrowe
jakobi
Level 1
Level 1
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:02

Re: Solidny serwis klimatyzacji samochodowej

Postautor: jakobi » 24 lut 2021, 00:07

dokładnie, przed latem warto o tym pamietać

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość