Gotowi na zimę?

forum motoryzacyjne
krycha1359
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 09 gru 2019, 15:33

Re: Gotowi na zimę?

Postautor: krycha1359 » 04 lut 2020, 09:24

temat zimy ciągle aktualny tak naprawdę, bo teraz to nie wiadomo czym nas zaskoczy ta pogoda.. przez te pluche i ciagle jakies opady ciesze się, że wcześniej mąż zabezpieczył mi karoserie tymi wszystkimi "kosmetykami" samochodowymi, bo teraz aż koleżanki pytają co mi się tak autko ładnie błyszczy! pomimo, że samochód ma swoje lata to prezentuje sie bardzo dobrze, bo jednak maż lubi się pobawic przy aucie i dba o wszystkie nasze. spedza troche godzin przy tym całym polerowaniu, uzywaniu wosku do auta itp ale efekt mowi jednak sam za siebie
wojciechkatalog
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 09 sty 2019, 15:30
Kontaktowanie:

Re: Gotowi na zimę?

Postautor: wojciechkatalog » 08 maja 2020, 13:44

W tym przypadku doskonale sprawdzą się płyty granitowe płomieniowane. Są szeroko stosowane w budownictwie drogowym do wykonywania funkcjonalnych przez cały rok chodników. Nie są tak śliskie, jak płyty wykonane z innych materiałów, co ma olbrzymie znaczenie w naszym klimacie. I nie niszczeją od soli.
malwinapietrzak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2020, 21:54

Re: Gotowi na zimę?

Postautor: malwinapietrzak » 28 paź 2020, 15:00

oj tak odśnieżanie dróg musi odbywać się na bieżąco, gdyż nie wykonanie obowiązków przez firmy może skutkować paraliżem i opóźnieniami. Firmy zajmujące się odśnieżaniem niech zerkną na stronę https://www.interhandler.pl/budownictwo ... /lemiesze/ i zobaczą jakie świetne rozwiązania oferuje firma. Lemiesz to idealne rozwiązanie do szybkiego i efektywnego oczyszczania dróg w warunkach zimowych. Lemiesz zmienia maszynę w kompaktową spycharkę i zapewnia wysoką trwałość.
nikaa1406
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 31 paź 2020, 22:58

Re: Gotowi na zimę?

Postautor: nikaa1406 » 31 paź 2020, 23:35

Jesteśmy umówieni na zabezpieczenie antykorozyjne podwozia i wymianę opon w Auto Matraszek, http://automatraszek.pl/. Zawsze staram się zmieniać opony w 1. tygodniu listopada, bo pogoda bywa już wtedy mało przewidywalna.
evie.schuppe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2020, 08:24
Lokalizacja: Starachowice

Re: Gotowi na zimę?

Postautor: evie.schuppe » 04 lis 2020, 08:28

Uwielbiam zimowy klimat, oby tylko w tym roku spadło dużo śniegu, a nie tak, jak w zeszłych latach.
koro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:14

Re: Gotowi na zimę?

Postautor: koro » 21 lis 2020, 20:37

ze swoim fordem byłem na jesiennym przeglądzie https://www.ford.pl/serwis/obsluga-i-of ... cja-jesien koszt nieduży, wiem że auto sprawne i gotowe na sezon
addamm
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 14 sie 2019, 22:41

Re: Gotowi na zimę?

Postautor: addamm » 25 lis 2020, 09:48

też jestem gotowy, ja jeżdżę na całorocznych yokohama bluEarth AW21, świetna jakość jest tych opon, to już półka premium, widzę dużą różnicę w porównaniu z tymi na których jeździłem wcześniej.
Awatar użytkownika
yaska
Level 1
Level 1
Posty: 295
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:34

Re: Gotowi na zimę?

Postautor: yaska » 30 lis 2020, 09:32

Już prawie gotowi, jeszcze tylko opony, jadę dzisiaj do ASO. Mają dobre ceny i nie muszę się tłuc do wulkanizacji dodatkowo, bo mi na miejscu wymienią: https://www.ford.pl/serwis/obsluga-i-of ... sowe/opony
Awatar użytkownika
Karina
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 19 mar 2018, 22:38

Re: Gotowi na zimę?

Postautor: Karina » 30 lis 2020, 16:35

Byłam ostatnio w ASO Forda i umawiałam się na Akcję Jesień. Przegląd auta łącznie z ustawieniem świateł i smarowaniem uszczelek drzwi i zamków. Wszystko za 69zł a do tego zestaw zimowy jako gratis :)
rebeka.brakus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2021, 17:40
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gotowi na zimę?

Postautor: rebeka.brakus » 15 sty 2021, 17:44

Zimą trzeba naprawdę uważać na drogach, bo o wypadek nie jest trudno.

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość