Opony, jak wybrać?

forum motoryzacyjne
andrzej.janicki
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2020, 13:58

Re: Opony, jak wybrać?

Postautor: andrzej.janicki » 25 paź 2020, 14:00

Jeżeli masz problemy z wyborem to wejdź sobie na https://jakie-opony.pl/, wypełnij pola o dane Twojego samochodu i wciśnij szukaj. Po momencie wyświetli Ci się lista opon sugerowanych dla Twojego samochodu. Mega proste i szybkie rozwiązanie, polecam.
Quark
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 16 paź 2020, 10:38

Re: Opony, jak wybrać?

Postautor: Quark » 25 paź 2020, 15:43

Jest prostszy sposób , nie trzeba niczego szukać . Najprościej odczytać rozmiar już zamontowanych opon na kołach :oczami: a jak ktoś jednak ma wątpliwości to w instrukcji obsługi samochodu wszystko jest napisane jasno i czytelnie - po to ona jest. A ponadto podane jest tam właściwe ciśnienie powietrza w kołach w zależności od rozmiaru i obciążenia - jest też naklejka (z piktogramami) na słupku po otwarciu drzwi przednich.
koro
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:14

Re: Opony, jak wybrać?

Postautor: koro » 16 lis 2020, 20:25

Mi opony yokohama polecono w serwisie, mam zimowe W.drive V903, jeździ mi się na nich bardzo dobrze. Świetnie się trzymają śliskiej nawierzchni, przy gołoledzi w zeszłym roku zdały egzamin.
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Opony, jak wybrać?

Postautor: Roxi » 02 gru 2020, 14:57

Najlepiej porozmawiać z fachowcami, którzy Wam w tej kwestii doradzą. Polecam rzucić okiem, co do zaoferowania ma wulkanizacja Kraków Euro-Wulkan: https://euro-wulkan.pl/ . Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług.
leora43
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 02 gru 2020, 19:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opony, jak wybrać?

Postautor: leora43 » 02 gru 2020, 19:15

Czy zima w tym roku zaskoczy kierowców? Zmieniliście już opony z letnich na zimowe?
imadeittoforbes
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 17 maja 2020, 13:34

Re: Opony, jak wybrać?

Postautor: imadeittoforbes » 03 gru 2020, 13:29

Opony warto dobrze sobie przemyśleć. Ich wybór na rynku jest naprawdę nieograniczony. Jednak trzeba pamiętać, że warto o opony jak o inne rzeczy należy w odpowiedni sposób zadbać. Ja z tej strony https://wulkanizator.com.pl/blog/o-czym ... jac-opony/ dowiedziałem się wielu ważnych dla mnie informacji. Może komuś jeszcze się one przydadzą.
Janowski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 16 sty 2019, 10:09

Re: Opony, jak wybrać?

Postautor: Janowski » 07 gru 2020, 14:33

Decyzję nad wyborem opon warto dobrze przemyśleć. W końcu odpowiadają za nasze bezpieczeństwo na drodze. Dobrze jest postawić na renomowane marki opon takie jak są w Opony Ełk
mekintosz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 14 paź 2020, 19:24

Re: Opony, jak wybrać?

Postautor: mekintosz » 23 gru 2020, 19:58

W Poznaniu duży wybór opon nowych i używanych, takich marek jak Bridgestone, Michelin, Toyo, Goodyear, Continental, Pirelli znajdziecie w Romgum https://sprzedaz-opon.com.pl/ Prowadzą serwis, świadczą profesjonalne usługi zawiązane z naprawą opon, zajmują się też przechowywaniem opon, także jak widzicie działają kompleksowo a i z cenami nie przesadzają.
Denikaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 25 gru 2020, 22:35

Re: Opony, jak wybrać?

Postautor: Denikaa » 25 gru 2020, 22:45

Pirelli z gwiazdką do BMW polecone w serwisie Bawaria s Gdańsku.
Awatar użytkownika
innocent
Level 1
Level 1
Posty: 408
Rejestracja: 16 paź 2011, 20:52
Lokalizacja: warszawa

Re: Opony, jak wybrać?

Postautor: innocent » 10 lut 2021, 21:31

Zależy też do jakiego pojazdu, bo np. opony do motocykli różnią się od tych do samochodów itd. Dlatego trzeba szukać informacji konkretnie pod dany rodzaj pojazdu. I dodam od siebie że nie ma co opon w ciemno kupować, bo kolega poradził, tylko dobrze poczytać, przeanalizować na co największy nacisk kładziemy i dopiero na tej podstawie podjąć decyzję

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość