Sprowadzenie używanego auta z Niemiec

Justyna Bara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2019, 14:29

Sprowadzenie używanego auta z Niemiec

Postautor: Justyna Bara » 20 lis 2019, 13:06

Jakby ktoś z was się zastanawiał czy warto, to potwierdzam. Mąż skorzystał w tej kwestii z usług Autoorder, spisali się doskonale, jak przystało z firmą mającą lata doświadczenia na tamtym rynku. Wyszukiwanie odpowiedniego modelu o satysfakcjonującym stanie technicznym, cena, ocena rzeczoznawców, jazda próbna, załatwianie papierkowej roboty - do niczego nie możemy się przyczepić, Autoorder zadbało o wszystko. To się nazywa kompleksowa obsługa klienta.
Awatar użytkownika
hnikolaus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2020, 12:29

Re: Sprowadzenie używanego auta z Niemiec

Postautor: hnikolaus » 16 mar 2020, 12:34

Nie czuje się bezpiecznie kupując samochód za granicą.
malwapl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 13:29

Re: Sprowadzenie używanego auta z Niemiec

Postautor: malwapl » 21 kwie 2020, 13:32

Ja rozważałam z mężem ostatnio.. ale jednak zawsze są obawy.
_________________
Miernik lakieru
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Sprowadzenie używanego auta z Niemiec

Postautor: monikabert90 » 29 kwie 2020, 23:08

A pytanie w drugą stronę - gdzie najlepiej takie auto używane sprzedać? Czy opłaca się to zrobić w skupie samochodowym? Trafiłam ostatnio na ofertę http://autodave.pl/ i wszystko wskazuje na to, że to bardzo dobry i uczciwy skup aut używanych Bydgoszcz. Czy ktoś z Was miał z tą firmą do czynienia wcześniej?
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Sprowadzenie używanego auta z Niemiec

Postautor: Manuela » 05 lis 2020, 11:38

Nie wiem, czy sprowadzanie aut w Niemiec to dobry pomysł.
dmcglynn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2020, 00:06
Lokalizacja: Starachowice

Re: Sprowadzenie używanego auta z Niemiec

Postautor: dmcglynn » 13 lis 2020, 09:09

Czy wiedzieliście, że niektóre pojazdy przeznaczone do pokonywania dużych odległości, mają zamontowane specjalnie powiększone zbiorniki paliwa? Takie zbiorniki można zamówić samemu. Są zrobione z aluminium.

_________________________________
producent zbiorników paliwa
edziulak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 27 lis 2020, 22:15

Re: Sprowadzenie używanego auta z Niemiec

Postautor: edziulak » 29 lis 2020, 19:53

Tu macie przydatnego linka jakby się okazało ze brakuje jakiegoś dokumentu i nie da się auta zarejestrować. Mnie ta firma akurat uratowała , bo mięliśmy taki przypadek https://www.duplikatydowodow.pl/
pawel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 06 lip 2020, 10:50

Re: Sprowadzenie używanego auta z Niemiec

Postautor: pawel » 11 sty 2021, 22:20

Jeśli używane auto to tylko z pewnego miejsca i do tego najlepiej wcześniej dokładnie i rzetelnie sprawdzone. Tak jak to się odbywa w salonie Porsche Centrum Sopot, gdzie można kupić używane samochody z gwarancją Porsche Approved. Zanim samochód trafi do sprzedaży zostaje sprawdzony pod kątem 111 punktów weryfikacyjnych. Testy przeprowadzają przeszkoleni eksperci Porsche, pełen profesjonalizm i pełne zadowolenie z posiadania takiego samochodu.
autoskup123
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2021, 20:27

Re: Sprowadzenie używanego auta z Niemiec

Postautor: autoskup123 » 26 wrz 2021, 20:28

Auto Złom Bielsko Skup Szrot Bielsko-Biała
http://autozlom.cz
Kamilka75
Level 2
Level 2
Posty: 608
Rejestracja: 11 sie 2017, 17:34

Re: Sprowadzenie używanego auta z Niemiec

Postautor: Kamilka75 » 19 paź 2021, 13:47

Niestety, ale to jest bardzo kosztowne, a i tak pewności nie ma, czy pośrednik się zna na samochodzie i że nie ściągnie nam jakiegoś złoma, albo samochód, który po prostu jest mocno kosztowny w naprawie. Może lepiej, jeśli chcecie kupić porządny model, odwiedzicie skup Moto Home http://moto-home.pl/ ? Myślę, że Was to w ogóle nie zawiedzie.

Wróć do „Jakie auto kupić?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość