Jaki samochód kupić

rossi
Level 1
Level 1
Posty: 371
Rejestracja: 22 paź 2019, 18:56

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: rossi » 07 wrz 2020, 16:10

Jaki kupić samochód? W sumie nie idzie odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie... Każdemu co innego się podoba, także najlepiej szukać samochód, który będzie zgodny z naszymi preferencjami. Przecież teraz bardzo dużo jest ciekawych ofert. Zobaczcie sobie na motoryzacja ogłoszenia na stronie clixs.pl . Jest z czego tam wybierać. Na pewno znajdziecie coś odpowiedniego.
Josicka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 02 sty 2019, 12:46

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: Josicka » 08 wrz 2020, 16:46

Nikt Ci nie powie jaki samochód będzie najlepszy dla Ciebie nie znając twojej sytuacji i wymagań. Rozsądne wydaje się przeglądnięcie oferty lokalnych sprzedawców, nawet z małych miejscowości jak Mikołów https://fordchorzow.autoboss.com.pl/salon-i-serwis-ford-mikolowjest blisko do dealerów uznanych marek. Jak widzisz znajdziesz tam zarówno samochody używane jak i nowe co powinno dodatkową zachętą.
Damika
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:17

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: Damika » 30 wrz 2020, 21:15

Jeśli chodzi o zakup auta ja uwielbiam markę Mini. Mama Mini Pacemana właśnie i jakbym miała doradzać bezpieczne, ekonomiczne auto dla kobiety to zdecydowanie z marki Mini . Kupowałam w Warszawskim salonie ASO Bawaria Motors Mini na Czerniakowskiej
bella91
Level 2
Level 2
Posty: 671
Rejestracja: 03 lut 2017, 23:25

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: bella91 » 02 paź 2020, 07:38

Gdybyś szukał części do samochodu polecam ten internetowy sklep motoryzacyjny https://2407.pl/ Ma bardzo szeroką ofertę i myślę, ze bez problemu znajdziesz tam części do swojego nowego auta. My po zakupie samochodu używanego zawsze wymieniamy rozrząd, opony i oddajemy go doczyszczenia.
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: Vectra34 » 17 paź 2020, 12:02

Mąż namawia mnie na kupno nowego samochodu. Wybrał sobie Lexus RX https://lexuswarszawa-pulawska.pl/models Samochód faktycznie jest piękny i bardzo wygodny. Waham się jednak, czy aby na pewno powinniśmy kupować nowe auto. Mąż zapewnia, że to lepiej, bo przez lata gwarancji będziemy mogli spać spokojnie, a spokój jest nam jak najbardziej potrzebny. Podoba mi się ta marka, oglądałam auto w salonie przy Puławskiej w Warszawie.
mekintosz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: 14 paź 2020, 19:24

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: mekintosz » 18 paź 2020, 15:17

Ja kupiłem na wyprzedaży rocznika Yaris Classic w Toyota Wrocław Centrum https://www.toyota-centrum.pl/ i jestem super zadowolony z tego samochodu no i z ceny, także dobrze trafiłem. Yaris jest świetnym miejskim samochodem, jest zwrotna, łatwo manewruje się nią w korkach i łatwiej mi nią niż przy poprzednim większym aucie znaleźć jakieś miejsce do parkowania. Zdecydowanie mogę wam ten samochód doradzić, ja jestem na tym etapie na 100 % zadowolony z wyboru.
Josicka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 32
Rejestracja: 02 sty 2019, 12:46

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: Josicka » 20 paź 2020, 01:13

Najbardziej polecam wszystkie auta marki Peugeot. Nie do zajechania i najbardziej polecam jakieś używane i tylko sobie wymienić części na nowe, na przykład tutaj: Sklep motoryzacyjny Bogatynia
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: ewelina8393 » 24 paź 2020, 21:32

Każdy samochód będzie trzeba ubezpieczyć, musisz być tego świadomym. Oczywiście warto szukać jak najkorzystniejszego ubezpieczenia, dlatego w tym celu polecam zajrzeć na stronę: https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod . Tutaj między innymi możesz wyliczyć dla siebie składki.
Anulaa21
Level 1
Level 1
Posty: 405
Rejestracja: 02 cze 2020, 13:16

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: Anulaa21 » 29 paź 2020, 17:09

Najważniejsze to wiedzieć, czego konkretnie szukacie. Jeśli zależy Wam na dobrym samochodzie rodzinnym to może dobrym wyborem będzie Toyota Corolla? Byłam ostatnio w salonie Toyoty w Zabrzu i jestem pod wrażeniem ich oferty. Warto tam zajrzeć, bo chodzi w końcu o wybór idealnego samochodu. Wiem, że aktualnie szykują wyprzedaż rocznika 2020, dzięki czemu jesteście w stanie jeszcze bardziej skorzystać na takim zakupie. Warto mieć to na uwadze, bo to spora szansa, z której zdecydowanie warto skorzystać.
domenico.jacobs
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 03 lis 2020, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: domenico.jacobs » 03 lis 2020, 18:18

Trudno jest wybrać komuś samochód, ponieważ każdy z nas ma inny gust. Mi na przykład podoba się ten używany Nissan Qashqai - https://nissanuzywane.pl/ To przestronne, wielofunkcyjne auto nadające się na wyjazd na wakacje, a także w trudniejszy teren. Mino swoich rozmiarów samochód jest ekonomiczny i nie powinieneś bardzo odczuć opłat za paliwo. Chyba że jeździsz dużo i intensywnie.
Manuela
Level 2
Level 2
Posty: 878
Rejestracja: 15 kwie 2016, 10:41

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: Manuela » 05 lis 2020, 11:37

Niektórzy zastanawiają się nad tym, czy warto sprowadzać samochody z zagranicy. To całkiem ciekawe zagadnienie, zobacz tu, co na ten temat piszą, jakie są opinie i jak właściwie wygląda to w praktyce. Są przecież i tacy, którzy szukają wyjątkowych aut, o które w Polsce ciężko.
dmcglynn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2020, 00:06
Lokalizacja: Starachowice

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: dmcglynn » 13 lis 2020, 09:14

Może mi pomożecie. Chciałbym kupić powiększony zbiornik paliwa do swojego busa. Męczy mnie częste tankowanie. Orientujecie się, gdzie zamówię taki zbiornik w Świętokrzyskiem?

_________________________________
producent zbiorników paliwa
Janowski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 16 sty 2019, 10:09

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: Janowski » 20 lis 2020, 17:54

Jak auto do firmy to tylko Ford Transit jest to na prawdę niezawodne auto, które będzie jeździć w firmie przez wiele lat. Transit z każdą generacją przynosi też lepszy komfort kierowcy co jest istotne w poprawianiu warunków pracy.
raegar
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:19

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: raegar » 20 lis 2020, 17:59

Czujniki martwego pola to dla mnie najlepsza rzecz w jaką zainwestowałam, jeśli chodzi o auto. Ogólnie, systemy bezpieczeństwa są najważniejsze i nie warto na nich oszczędzać. Dowiedziałam się stąd https://karson.pl/oferta/system-antykolizyjny/ że
powerba
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 158
Rejestracja: 02 gru 2017, 16:55

Re: Jaki samochód kupić

Postautor: powerba » 24 lis 2020, 10:21

Też zastanawiam się jeszcze nad zakupem samochodu, a póki co - nie mam jak dojeżdzać do pracy. Myślałam o tym, aby skorzystać z wynajem samochodów Kraków Jak myślicie, to dobry wybór? Czytałam do tej pory bardzo dobre opinie o tej firmie ComforCar, ale nie ukrywam, że chciałabym poznać także wasze zdanie na ten temat.

Wróć do „Jakie auto kupić?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość