Samochód nowy, czy używany?

ylittle
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2020, 14:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: ylittle » 04 paź 2020, 14:15

Ze względu na to, że naprawa blacharska bez lakierowania cieszy się rosnącą popularnością, szkoli się coraz więcej osób, które chcą stosować w swoich warsztatach technikę PDR. To znakomity sposób na to, aby pozbyć się wgnieceń powstałych w przypadku niegroźnych stłuczek, szkód spowodowanych gradobiciem, spadającymi kasztanami, odpryskami kamieni. Ja osobiście postanowiłem pójść na kurs pdr http://autoklinikapoznan.pl/szkolenie-pdr/
exii90
Level 1
Level 1
Posty: 201
Rejestracja: 10 kwie 2019, 08:00

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: exii90 » 05 paź 2020, 23:29

Bardzo długo oszczędzałem, aby w końcu zdecydować się na samochód z salonu. Wszystko się udało i w końcu mogę spełnić swoje marzenie. Samochodem, jaki wybiorę na pewno będzie Lexus i będzie to któryś z modeli https://lexuswarszawa-pulawska.pl/models . Długo też szukałem salonu, w którym kupię ten samochód i najbardziej spodobał mi się warszawski salon na Puławskiej.
owsianka91
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 01 wrz 2019, 20:32

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: owsianka91 » 06 paź 2020, 07:36

To już twoja decyzja jakim samochodem chcesz jeździć. Tutaj https://pokato.pl/motoryzacja/samochody-osobowe znajdziesz bardzo duży wybór samochodów osobowych. Zapoznaj się z ofertami jeśli nadal szukasz auta dla siebie. Może akurat jakieś wpadnie ci w oko. Ja mam auto używane i jest super.
Karolajn88
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 19 cze 2020, 10:57

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: Karolajn88 » 15 paź 2020, 10:51

Mam fiata500. Polecam :)
Domis3223
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2020, 11:40

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: Domis3223 » 16 paź 2020, 16:35

Jeżeli chodzi o samochody używane, to warto zajrzeć do salonu plichta Gdynia. Kupowałem już tam nie jedno auto i bylem bardzo zadowolony, brak ukrytych wad i dodatkowa gwarancja, która się na szczęście nie przydała.
globe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 58
Rejestracja: 11 sty 2021, 09:51

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: globe » 22 sty 2021, 19:23

My kupiliśmy nowy, jednak co taki nowy, którego nikt wcześniej nie używał, którego jesteśmy pierwszymi właścicielami, jest o wiele lepsza opcja. Taki samochód, w dobrej cenie i przystosowany do osoby niepełnosprawnej ruchowo (mojej mamy) kupiliśmy z firmy Auto Mona https://auto-inwalida.pl/ogloszenia-samochody/ w Bielsku Podlaskim. To rzetelna firma, posiadają korzystne ceny, świetnej jakości samochody, które spełniły wszystkie nasze oczekiwania. Nasz samochód jest w pełni sprawny, jeździ bez problemu, nie psuje się, polecam.
kamai
Level 2
Level 2
Posty: 567
Rejestracja: 05 maja 2016, 10:02

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: kamai » 24 sty 2021, 17:08

W salonie www.fantbi.pl nawet jeśli chcesz kupić wymarzone auto możesz śmiało kupić też używane bo zanim samochód używany trafi do sprzedaży, zostaje przeanalizowany pod kątem aż 111 punktów weryfikacyjnych a więc bardzo dokładnie sprawdzony i testowany
plate
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2021, 09:47

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: plate » 25 sty 2021, 10:01

Zdecydowanie nowy samochód to lepsza opcja według mnie. Ja sam ostatnio kupiłem w salonie nowego Lexus rc i powiem wam, że jestem bardzo zadowolony. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany to polecam sobie sprawdzić ofertę w tym zakresie na super sprawa
chloe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:45

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: chloe » 30 sty 2021, 21:30

jeśli tylko budżet na to pozwala to nowe, odpadają problemy psucia, wiecznych napraw jak to jest przy starszych autach, komfort jeżdzenia większy, są nowoczesne rozwiązania technologiczne. ja mam hondę jazz crosstar hybrydową. Świetne auto, dużo przyjaźniejsze dla środowiska dzięki niskiej emisji spalin i ma bardzo dobre osiągi.
Janowski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 16 sty 2019, 10:09

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: Janowski » 31 sty 2021, 11:45

Ostatnio pisałem, że to kwestia głównie finansów i oczywiście tak jest, ale warto się zastanowić nad leasingiem, którego rata w przypadku takiego nowego Forda Kuga i używanego w dajmy na to 60 miesiącach nie będzie, aż tak odczuwalna. Do tematu można podejść od wielu stron. To że samochód będzie używany nie znaczy, że będzie się psuł co chwila, zwłaszcza gdy jest z autoryzowanego serwisu i posiada udokumentowaną historię. Jak interesuje Cię Ford sprawdź sobie leasing Ford Kuga, albo na inne modele.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2021, 10:39 przez Janowski, łącznie zmieniany 1 raz.
robertool
Level 1
Level 1
Posty: 256
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: robertool » 22 lut 2021, 09:15

Myślisz, że zabezpieczenie samochodu to zbędny wydatek? Boisz się, że cena będzie zbyt wysoka, a taka inwestycja nie ma sensu? Przekonaj się, że dzięki takim zabezpieczeniom twoje auto przez lata będzie bezpieczny niezależnie od warunków atmosferycznych.
pozytywka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2020, 15:08

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: pozytywka » 24 sie 2021, 11:30

W tamtym roku kupiłam sobie nowy samochód z salonu. Oszczędzałam i kupiłam ekonomiczne auto. Jednak zrobił się problem . Mieszkam na ulicy gdzie jest pełno samochodów, nie ma parkingu strzeżonego i nie mam garażu. Szukałam na internecie rozwiązanie jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą - bo u mnie osiedle nie jest zbyt ciekawe. I udało się znalazłam Monitoring GPS truckonline . Teraz mogę spokojnej spać, mam podgląd na samochód gdzie stoi w danym miejscu. Nawet spokojniej pożyczam siostrze auto bo mam podgląd gdzie jest mój samochód, jak szybko jedzie i nawet spalanie auta widzę. Fajna aplikacja
andrew777
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 21 paź 2017, 12:05

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: andrew777 » 28 sie 2021, 22:36

Nowy, czatowałem na wyprzedaż rocznika i sobie kupiłem yarisa hybrid. Cichy, oszczędny silnik, w sam raz do robienia km po mieście. Nówka to nówka, kilka lat z głowy od napraw no i większy komfort jazdy.
LAdySPeed
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: 03 lut 2018, 11:13

Re: Samochód nowy, czy używany?

Postautor: LAdySPeed » 05 wrz 2021, 12:55

Samochody teraz są niesamowicie drogie, używane auta kosztują tyle co nowy z salonu w poprzednim roku. Myślę, że używane auto byłoby lepszym wyborem, ale to też kwestia środków jakie się posiada oraz preferencji. Ani pierwsza, ani druga opcja nie jest zła. Za to najlepszy kredyt samochodowy jaki otrzymałam jest w banku Toyota, także jak chcesz opcję kredytową to polecam

Wróć do „Jakie auto kupić?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość