Jaki samochód dostawczy?

brygdus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 26 cze 2017, 14:19

Jaki samochód dostawczy?

Postautor: brygdus » 25 cze 2018, 09:16

Cześć!

Stoję przed poważnym zakupem samochodu dostawczego i nie mogę się zdecydować. Póki co rozważam któryś z modeli Renault: https://www.renault.pl/samochody/samochody-dostawcze.html, ale prawda jest taka, że nie jestem specjalistą od aut dostawczych, więc byłbym wdzięczny za każdą podpowiedź. Jaki samochód polecacie? Albo jakiego nie polecacie. Myślę, że w moim przypadku każda informacja będzie cenna :D
mol5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2017, 13:22

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: mol5 » 24 wrz 2018, 16:33

Jeśli mowa o samochodach dostawczych, to na pewno zainteresują Cię nowe samochody dostawcze Iveco. Ich auta cieszą się sporą popularnością, z resztą sam widzę ich mnóstwo na drogach i to w różnych branżach. Samochód, którym zarabiamy na życie powinien być niezawodny a do tego ekonomiczny aby nam się opłacało.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: bella3 » 20 lut 2019, 23:42

A Ford Tranzsit? z dostawczaków jakie mieliśmy wydaje mi się, że są najmocniejsze i najbardziej wytrzymałe. A te nowe modele, na przykład Ford TRANSIT CUSTOM prezentują się prawie jak limuzyny i wyposażenie bardzo bogate już mają, na przykład system rozpoznawania znaków drogowych, oszczędne, emitują mniej spalin. w Krakowie w NH Motors mają w ofercie, szczerze to chyba większe wrażenie takie auto na mnie robi jak osobówki. No ale ja od wiecznie w transporcie siedzę to tych busów i vanów trochę widziałam i sporo kilometrów nimi narobiłam, wiem na co patrzeć i co się przydaje w takim aucie jak jesteś gdzieś w trasie.
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: monikabert90 » 13 mar 2019, 08:26

My również planujemy zakup nowego samochodu dostawczego na naszej firmy jeszcze w tym miesiącu, najpierw jednak chcielibyśmy sprzedać nasze stare auto. Widzieliśmy na stronie https://kupiewszystkieauta.pl/skup-aut-dostawczych/, że ten skup samochodów z Warszawy przyjmuje również auta dostawcze. Czy ktoś z Was miał z nim wcześniej do czynienia? Opłaca się tam sprzedać samochód?
Roxi
Level 2
Level 2
Posty: 837
Rejestracja: 29 maja 2017, 11:17

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: Roxi » 29 kwie 2019, 14:32

W wolnej chwili polecam też zainteresować się taką kwestią jak zabudowy busów: https://www.ddzabudowy.pl/. Firma ta działa na terenie całej Polski. Moim zdaniem jeśli chcecie kupić samochód dostawczy to warto się do nich w tej sprawie odezwać.
czesiek320
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 12 kwie 2019, 13:57

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: czesiek320 » 06 maja 2019, 09:13

Temat zabudowy samochodów dostawczych poznań też się ostatnio u mnie pojawił, bardzo ciekawe zagadnienie, polecam sobie pooglądać na czym to polega zwłaszcza jeśli planujemy otworzyć warsztat mobilny lub przekształcić busa na samochód serwisowy
anaksymander
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:04

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: anaksymander » 22 maja 2019, 09:11

Oprócz rozważania tego, na jaki konkretnie samochód dostawczy do firmy się zdecydować warto też przemyśleć kwestię tego, w jaki sposób go sobie sprawimy. Nie każdy w końcu ma płynną gotówkę, którą mógłby sobie ot tak przeznaczyć na taki wydatek, trzeba zatem rozważać, jakie są i inne opcje. Dla wielu osób pierwszym, co do głowy przychodzi jest oczywiście kredyt i faktycznie, czasami na pewno będzie to najsensowniejsze rozwiązanie. Dużo w końcu zależy od kontekstu – od sytuacji, w jakiej akurat znajduje się firma czy też naszych osobistych preferencji. Jednak i tak warto znać alternatywy. Dla przykładu, leasing cieszy się coraz większą popularnością, zatem dobrze jest mu się nieco lepiej przyjrzeć. W szczególności ciekawe są według mnie oferty leasingu, które znajdują się na stronie internetowej https://www.scmultirent.pl/. Zresztą, jeżeli ktoś uzna, że jednak kredyt samochodowy jest dla niego lepszym rozwiązaniem, to także i taki produkt mają w swojej ofercie ;).
Pietro29
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:35

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: Pietro29 » 10 cze 2019, 23:37

Ford Transit zawsze sprawdzony i skuteczny ;)
hundred
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 19 wrz 2019, 14:13

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: hundred » 24 wrz 2019, 21:26

A często naprawiacie swoje samochody? Jakie części wam się psują najczęściej? Tutaj http://www.automix-lodz.pl/ u mechanika z Łodzi niedawno udało mi się zrobić parę rzeczy w aucie. Hamulce teraz mam jak nowe.
Awatar użytkownika
hnikolaus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2020, 12:29

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: hnikolaus » 16 mar 2020, 12:33

Jakie cechy powinien spełniać zbiornik na paliwo, aby był warty zakupu? Poszukiwania internetowe odpowiedzi na to pytanie zaprowadziły mnie do strony http://zbiornikipaliwa.com.pl/ Jest to producent zbiorników paliwa do różnych marek samochodów. Co sądzicie na temat tej firmy? Pozdrawiam serdecznie.
karolina90
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 05 sty 2021, 13:09

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: karolina90 » 14 sty 2021, 15:33

Również uważam, że zabudowa samochodów dostawczych to podstawa. Podczas przewożenia dużej ilości ładunków, wnętrze auta dostawczego narażone jest na liczne uszkodzenia, którym możemy zapobiec inwestując w porządną zabudowę.
krajcik.tabitha
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2021, 15:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: krajcik.tabitha » 20 lut 2021, 15:21

Do zakupu takich samochodów warto dobrać profesjonalną obsługę eksploatacyjną oraz dwuletnią gwarancję na części, które zostały ewentualnie wymienione. Dzięki temu auto zyska na wartości przy kolejnej odsprzedaży.

_____________________________________
iveco rzeszów
andrew777
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 21 paź 2017, 12:05

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: andrew777 » 21 lut 2021, 21:55

Mamy na firmie toyoty proace, praktycznie niezawodne dostawczaki. Fajnie się prowadzą, sporo wchodzi na pakę
jasiu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 81
Rejestracja: 10 wrz 2015, 12:02

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: jasiu » 15 lip 2021, 22:48

u mnie w pracy mamy aktualnie 3 fordy transity i nie mamy powodów do narzekania na nie. Tylko tankowanie i okresowe przeglądy. Zero problemów. Może to jest spowodowane tym że mają zamontowany monitoring GPS truckonline co skutkuje tym że szef w każdej chwili może sprawdzić co się dzieje z autem więc kierowcy są "grzeczni"
zupal
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 19 lis 2020, 21:58

Re: Jaki samochód dostawczy?

Postautor: zupal » 30 paź 2021, 00:12

Najpopularniejszym samochodem dostawczym jest Ford Transit i potwierdza to wiele osób, a w najnowszej wersji jest samochodem, który dodatkowo zapewnia komfort transportu. Wersji do wyboru jest sporo, hybryda, automat, ford też odrobił lekcję w zakresie poprawy komfortu i bezpieczeństwa. Sprawdza się świetnie w każdych warunkach. Jest niezawodny i stawia na sprawdzone rozwiązania.

Wróć do „Jakie auto kupić?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość