Jakie oc dla młodego kierowcy bez zniżek?

igmk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 25 lis 2018, 11:51

Jakie oc dla młodego kierowcy bez zniżek?

Postautor: igmk » 07 gru 2018, 07:52

Szukam jakiegoś przystępnego OC, z przeznaczeniem dla młodego kierowcy, który stosunkowo niedawno zrobił prawo jazdy... Które towarzystwa ubezpieczeniowe mają dobre oferty dla młodych, nowych użytkowników dróg?
Awatar użytkownika
miastowy
Level 1
Level 1
Posty: 212
Rejestracja: 08 lis 2013, 10:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie oc dla młodego kierowcy bez zniżek?

Postautor: miastowy » 07 gru 2018, 13:12

Młodzi kierowcy nie mają lekko, bo wg statystyk trzeba to sobie powiedzieć wprost - młodzi kierowcy popełniają najwięcej zdarzeń drogowych. Wynika to po części z braku doświadczenia oraz z brawury.
Młodzi mają drożej - to fakt. Czy można coś z tym zrobić? Jednym ze sposobów jest skorzystanie ze zniżek kogoś, to ma ich pełnię. Wówczas trzeba wykonać darowiznę lub podczas zakupu samochodu określić dwóch współwłaścicieli.
Warto też porównywać, bo mamy kilkadziesiąt TU i każdy ma trochę inną ofertę. A w przypadku OC, zwykle wybiera się te najtańsze. Odsyłam w związku z tym tutaj pod linka: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-oc
Awatar użytkownika
Kaska191919
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 07 gru 2018, 15:52

Re: Jakie oc dla młodego kierowcy bez zniżek?

Postautor: Kaska191919 » 07 gru 2018, 16:24

Zgadzam się całkowicie z moim przedmówcą. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi.
igmk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 25 lis 2018, 11:51

Re: Jakie oc dla młodego kierowcy bez zniżek?

Postautor: igmk » 12 maja 2019, 11:30

Lekko odgrzewam, bo też chciałem zapytać o ubezpieczenie OC oraz na co należyz wracać uwagę przy jego zakupie. Pytam z perspektywy młodego kierowcy.
Awatar użytkownika
Ekspert_PZU
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2018, 14:47

Re: Jakie oc dla młodego kierowcy bez zniżek?

Postautor: Ekspert_PZU » 13 maja 2019, 11:17

Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Jakie oc dla młodego kierowcy bez zniżek?

Postautor: Pestka » 28 maja 2019, 20:47

No to prawda, że młody kierowca na początku ma trochę pod górkę. Mój bran z początkiem roku zdał prawko i kupił pierwszy samochód włąśnie teraz z poczatkiem maja. Próbujemy znaleźć jakies tanie ubezpieczenie ale średnio to wygląda. Macie jakies sprawdzone firmy ubezpieczniowe? Szukamy w zasadzie tylko OC...
Padali
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 20 lip 2018, 21:41

Re: Jakie oc dla młodego kierowcy bez zniżek?

Postautor: Padali » 04 cze 2019, 15:13

Nigdy sam nie szukam sobie OC, bo szkoda na to czasu. Jak kończy mi się okres ubezpieczenia, to zawsze zgłaszam się do biura ubezpieczeń pani Jadwigi Czajkowskiej - https://www.facebook.com/BIURO-Ubezpiec ... 669189099/ . Wszystko załatwiamy online, dla mnie jest to super szybkie i wygodne rozwiązanie. A wiadomo, że takie biuro, ma dostęp do najlepszych ubezpieczycieli i najlepszych ofert.
asist87
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 24 lut 2020, 17:49

Re: Jakie oc dla młodego kierowcy bez zniżek?

Postautor: asist87 » 24 lut 2020, 20:18

Ja mam POLINS i polecam (http://polins.pl/). To jest naprawdę dobre ubezpieczenie za małą kwotę, szczególnie dobra cena OC jest w mniejszych aglomeracjach i właśnie dla młodych kierowców. Wyróżnia ich szybki proces likwidacji szkody, sprawiedliwie liczą odszkodowanie.

Wróć do „Przepisy, ubezpieczenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość