Wycena maszyn i urządzeń

cwia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2018, 11:22

Wycena maszyn i urządzeń

Postautor: cwia » 16 mar 2018, 11:39

Cześć! Mieliście kiedyś problem ze sfinalizowaniem transakcji kupna samochodów do swojej firmy? Kupowałem ostatnio flotę samochodów ciężarowych z rynku wtórnego i gdyby nie firma, która profesjonalnie zajmuje się wyceną wartości samochodów ciężarowych, do tej pory nie udałoby mi się kupić aut. Firma nazywa się Centrum Wycen i Analiz, ma biuro w Krakowie, ale zajmują się klientami z całej Polski. Ich specjalność to nie tylko wycena maszyn i urządzeń, ale zajmują się także wyceną nieruchomości. Gdybyście szukali, polecam! Pełen profesjonalizm!
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Wycena maszyn i urządzeń

Postautor: monikabert90 » 01 wrz 2019, 12:38

A skoro już o maszynach mowa, to gdzie zaopatrujecie się najczęściej w części do maszyn budowlanych? Mogę Wam powiedzieć, że jeśli potrzebujecie jakiś części do maszyn budowlanych np. do koparek, ładowarek itp. to warto zajrzeć na stronę serwis-kop.pl/pl/category/121-slizgi-jcb . Ja znalazłam tam ślizgi do swojego JCB i nieźle to wyszło cenowo, a czas dostawy pozytywnie mnie zaskoczył.

Wróć do „ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość