Ciąża - rozwiązania i opcje?

technologia,nauka,medycyna i inne
poronus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2021, 18:33

Ciąża - rozwiązania i opcje?

Postautor: poronus » 18 lut 2021, 18:41

Witam - moja koleżanka zaszła w niechcianą ciąże
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Ciąża - rozwiązania i opcje?

Postautor: monikabert90 » 20 lut 2021, 07:57

A skoro już o ciąży mowa, to czy znacie jakieś ciekawe strony, na których można sobie poczytać coś wartościowego na ten temat? Ja na przykład trafiłam ostatnio na całkiem fajny kalendarz na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/23-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy. Każdy tydzień ciąży został tam bardzo dokładnie opisany :) Znacie jakieś podobne strony?
Fachowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2017, 11:39

Re: Ciąża - rozwiązania i opcje?

Postautor: Fachowiec » 25 lut 2021, 13:56

Ja rodziłam naturalnie, chociaż na początku myślałam o CC, ale nie żałuje swojej decyzyj, oczywiście zachęcił mnie do niej mój ginekolog - doskonały specjalista z Gabinety Lekarskie Łucka w Warszawie. Polecam każdemu tą placówkę, przyjmują w niej doskonali specjaliści jeśli chodzi o szeroko pojętą ginekologię. Można u nich sprawnie i w dobrej cenie wykonać różne badania usg, mają tam nowoczesny sprzęt i komfortowo urządzone poczekalnie oraz gabinety :)
Maxi Kaz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 27 kwie 2017, 23:49

Re: Ciąża - rozwiązania i opcje?

Postautor: Maxi Kaz » 11 mar 2021, 08:42

Na początek na pewno warto wykonać badania prenatalne, aby dokładnie dowiedzieć się czy dziecko nie jest w żaden sposób obciążone chorobami genetycznymi. Jeżeli jesteś z okolicy Częstochowy, to na ul. Kozielewskiego w Gyncentrum przyjmuje dr Wioletta Rozmus-Warcholińska, jest najlepsza w przeprowadzaniu tego badania i bardzo mocno się angażuje. Warto jej zaufać.
trik01
Level 1
Level 1
Posty: 342
Rejestracja: 24 mar 2018, 20:25

Re: Ciąża - rozwiązania i opcje?

Postautor: trik01 » 18 gru 2021, 20:36

Ja byłam dwa razy w ciąży, nie miałam żadnych problemów i rodziłam SN.
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Ciąża - rozwiązania i opcje?

Postautor: luśka » 20 gru 2021, 00:24

Moja córcia ma ponad rok. Ciążę w sumie dobrze zniosłam, nie miałam problemów. Z drugim dzieckiem chcemy poczekać, dlatego stosuję tabletki antykoncepcyjne drovelis. Obecnie najlepsze na rynku ze względu na innowacyjny skład. Jeśli nie planujecie ciąży to warto pomyśleć o skutecznym zabezpieczeniu.

Wróć do „Ciekawostki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość