ZAKOCHAŁAM SIĘ W BLISKIM ZNAJOMYM CHŁOPAKA!!!

Humor forum: dowcipy, kawały, śmieszne zdjęcia, śmieszne filmiki
Viki222
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2010, 10:06

ZAKOCHAŁAM SIĘ W BLISKIM ZNAJOMYM CHŁOPAKA!!!

Postautor: Viki222 » 13 sty 2010, 10:16

Witajcie

Dwa lata temu poznałam swojego aktualnego chlopaka. Jest to milosc mojego życia i nigdy w to nie watpilam. Do tej pory myslalam ze jesli kocham cala soba , zadne inne uczucie nie zdoła zaburzyc mojej milosci do niego. Mateusza poznalam jako dobrego znajomego mojego chlopaka pare tygodni po tym, jak sie zwiazalismy. od razu uderzylo mnie silne uczucie że on jest moj, bliski, kochany, cudowny...ale stlumilam je w sobie bo nie wypada kochac dwoch osob jednoczesnie. Od tej pory udawalam sama przed soba ze nie mysle o Mateuszu i nic mnie nie obchodzi. Kiedy go widze cala sie poce i trzesne z tej milosci, mam ochote sie rzucic na niego i namietnie wycalowac. Moje cialo reaguje tak jak by bylo pod wplywem silnych narkotykow. Nie umiem nad tym zapanowac. Uczucie do niego trwa juz niecale dwa lata i nasila sie jeszcze bardziej. Czuje sie tak jak gdybym byla przez ta milosc opetana. Nie daje mi to spokoju. Nie chce zostawic aktualnego chlopaka bo kocham go bardzo i pasujemy do siebie idealnie. Choc jest ode mnie ponad 5 lat starszy to jest nam cudownie. W moim idealnym obrazku zycia przeszkadza mi uczucie do Mateusza ktore wywoluje we mnie pożadanie i milosc tak silna ze nie sposob jej opisac. Jest w moim wieku ale ma inne podejscie do zycia. Mecze sie bardzo kochajac dwie sooby tak mocno. Doradzcie mi prosze jak sie odkochac , moze ktos ma sprawdzony sposob bo oszaleje!!!
Awatar użytkownika
RuseK
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 16 lut 2009, 21:39
Lokalizacja: biorą sie dzieci?
Kontaktowanie:

Postautor: RuseK » 13 sty 2010, 11:32

Najlepiej to siedz ciągle ze swoim chlopakiem a jak idzie sie spotkac z kumplami to ty nie idz poprostu, on pozniej zauwazy ze cos jest nie tak :)
Viki222
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2010, 10:06

Postautor: Viki222 » 13 sty 2010, 12:51

Nie ważne czy go widze czy nie, uczucie trwa i nie przechodzi....Wiem, że prosciej go nie widywac, ale to nie rozwiazuje problemu....:(
Awatar użytkownika
Eddy
Level 1
Level 1
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2009, 20:19
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Eddy » 13 sty 2010, 19:08

Czy wy sobie robicie jakieś jaja czy to jest naprawdę ?
Odkochać ? Takie coś istnieje... z czasem po prostu powinno Ci przejść
Viki222
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2010, 10:06

Postautor: Viki222 » 14 sty 2010, 10:04

Może źle postawiłam pytanie....wiem, że to przejdzie, tylko nie potrafię sobie poradzić z tym uczuciem. Czuję się tak, jakbym byłam zahipnotyzowana. Nie umiem się skupić konkretnie na obowiązkach bo wciąż mimowolnie o nim myślę. I tak przez 24 na dobę. Myślałam o tym, żeby zacząć się z nim spotykać na zasadach przyjacielskich i wowczas ta tesknota za nim zostala by w jakis sposob zaspokojona. Watpie jednak czy to ma sens i dodatkowo nie skrzywdziłabym się takimi spotkaniami. Wiem o tym, że też nie ejstem mu obojętna od znajomego ktory mi to powiedział. Nie chce jednak zaprzepascic swojego zwiazku dla kilku chwil romansu. Trwalego zwiazku z nim raczej nie widze bo ma inny sposob zycia i bycia
Awatar użytkownika
Eddy
Level 1
Level 1
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2009, 20:19
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Eddy » 14 sty 2010, 12:00

Viki222, jesteś zauroczona... a nie zakochana :)
a jak zaczniesz się z nim spotykać to może do tego dojść. Musisz sobie radzić :)
Viki222
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2010, 10:06

Postautor: Viki222 » 14 sty 2010, 14:44

Jakos sobie radze :) Chodzi o to ze niezbyt dobrze, rzeklabym ze beznadziejnie... Najbardziej mi żal tego że wiem że też mu sie bardzo podobam a zadne z Nas nic w tym kierunku nie robi bo jest moj chlopak. Nie chce krzywdzic swojego chlopaka ale juz szalu dostaje od mysli ze chce tamtego wycalowac i sie znim kochac. Te mysli sa jak natretna mucha. Najgorsze jest to że uwazalam sie za osobe uczciwa i wierna a wiem ze tak bardzo pragne sie z nim kochac ze uleglabym mu w dwie sekundy. Przeraza mnie taka uleglosc ciala i umyslu ktora szmaci calkowicie moje wyobrazenie o sobie jako o osobie uczciwej w relacji. Lzej mi o tyle ze w koncu to napisalam i moze mi ktos doradzic, pomoc, zainspriowac jakas mysla tworcza :)
Awatar użytkownika
Eddy
Level 1
Level 1
Posty: 278
Rejestracja: 16 lut 2009, 20:19
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Eddy » 14 sty 2010, 22:26

nie wiem sam już :X
wyjście jest jedno
- przeczekasz, aż wszystko wróci do normy
- zerwiesz z chłopakiem przez jakąś kłótnię pójdziesz do tamtego jak Ci się znudzi to może wrócisz ponownie do chłopaka z przeprosinami i łzami, że źle zrobiłaś - może wybaczy ;)
teksty typu: to się już nie powtórzy itd.
asiek_110
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2010, 12:14

Postautor: asiek_110 » 15 sty 2010, 14:46

Dziewczyno nie da sie kochać dwóch osób jednocześnie i żadne rady tutaj nie pomogą z tego co piszesz to do Mateusza czujesz zwyczajne pożądanie, a to nie jest miłość no chyba ze Ty masz jakies dziwne pojecie miłości. Nie mówie, że sex w związku nie jest ważny, bo jest, ale nie może Ci przesłonić świata. A co do zdrady to juz zdradziłaś swojego chłopaka moze nie fizycznie ale myslisz cały czas o tamtym, piszesz o nim z taką pasją, że wybacz o swoim facecie nie napisałas ani słowa w ten sposób. Staje przed Tobą prosty wybór: pożądanie i chwile zapomnienia w ramionach Mateusza-chwile ulotne no ale cóż nie zapomniane, czy bycie z facetem na którego możesz liczyć, polegać na nim i byc z nim szczęśliwą w fajnym ciepłym związku( pod warunkiem, że na serio go kochasz) :zly:
Viki222
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 13 sty 2010, 10:06

Postautor: Viki222 » 17 sty 2010, 11:34

Można kochać wiele osób jednocześnie, miłości nie zaplanujesz i nie przewidzisz tego co się może wydarzyć w życiu. Nie planowalam kochac innego, przydalo mi sie to uczucie i staram sie juz za to siebie nie karac i nie pastwic sie nad soba psychicznie. Masz racje, ze myslac o innym juz zdradzam - psychicznie. Boli mnie to ale mysli na jego temat dzieja sie poza moja wola, pojawia sie same i nie chce zniknac. Im bardzziej staram sie je wyprzec tym czesciej sie pojawiaja. Dlatego staram sie akceptowac i chyba zwyczajnie przeczekam. Moj facet jest swietny, tego mu odjac nie moge, ale ten watek zalozylam nie po to zeby chwalic swojego, tylko rozgryzc i uporzadkowac sprawe z Mateuszem. Dlatego tak to moglo zabrzmiec. No nic, przeczekam ten stan i mam nadzieje, ze przejdzie jak najszybciej.

[ Dodano: 2010-02-08, 21:48 ]
Nic mi nie przechodzi, kompletna beznadzieja. jest jeszcze gorzej. Mysli o nim rozsadzaja mi mozg. Nie wiem co zrobic. Wiem ze to niedorzecznne, ale chce mi sie wyc bo nie mam tak dlugo tego o czym pragne. Czlowiek to nie rzecz. Nie wezme go sobie. Boże jak to zniesc? No ludzie dajcie madra rade......:(
Awatar użytkownika
Monii77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2011, 00:32

Postautor: Monii77 » 26 mar 2011, 00:45

Najprościej jest znaleźć jego wady... i maksymalnie je wyolbrzymić, tak by tobie maksymalnie przeszkadzały. Kwestia podejścia, a się uda.
Awatar użytkownika
Babilonia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 13 maja 2011, 09:48
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Babilonia » 16 maja 2011, 15:07

Najskuteczniej jest dać sobie spokój i z jednym i z drugim.. ale to nie jest najprostszy sposób.
EwelinaMach
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 05 cze 2012, 11:16
Lokalizacja: Opole

Postautor: EwelinaMach » 05 cze 2012, 12:06

A ile masz lat???
Nikebem
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 cze 2012, 16:08
Lokalizacja: Meksyk

Postautor: Nikebem » 14 cze 2012, 16:14

Oj tam nie przjmuj się w ogole niczym tylko bierz sprawy w swoje ręce
kfoker
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 12 maja 2012, 21:03
Lokalizacja: Pszczyn

Postautor: kfoker » 18 cze 2012, 13:57

To walcz o niego jak jest tego warty :D

Wróć do „Humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość