Jak spędzacie wolny czas?

Humor forum: dowcipy, kawały, śmieszne zdjęcia, śmieszne filmiki
robedka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2018, 11:09

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: robedka » 20 sie 2018, 11:22

Jestem wielką fanką seriali medycznych, ostatnio odświeżam sobie Dr House'a :)
drzewiasty
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 05 lip 2018, 14:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: drzewiasty » 23 sie 2018, 10:47

Ja wychowałem się na blokach, więc nic dziwnego, że słucham Rapsów. W wolnych chwilach wchodzę na stronkę: Rap Beats For Sale, zamawiam fajny kawałek i jazda!
mi500
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 29
Rejestracja: 31 sty 2016, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: mi500 » 23 sie 2018, 12:04

Za dużo wolnego czasu nie mam, właściwie wcale :/ Ale jeśli już się uda coś wygospodarować to rower, książka, fotografia.
drzewiasty
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 97
Rejestracja: 05 lip 2018, 14:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontaktowanie:

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: drzewiasty » 11 wrz 2018, 10:49

mariolaGT
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:50

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: mariolaGT » 25 wrz 2018, 13:28

Każdy ma własny przepis na spędzenie wolnego czasu. Jeżeli o mnie chodzi, to w każdej wolnej chwili staram sie czytać książki, bardzo mnie to uspokaja a za razem relaksuje. Kupuję bardzo dużo książek, które regularnie czytam. Teraz przymierzam się do kupna takiego horroru http://bit.ly/2MHUvax Czytam książki praktycznie z każdego gatunku, nie ograniczam się do jednego.
Awatar użytkownika
virtualna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2018, 16:29

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: virtualna » 15 paź 2018, 16:35

W wolnym czasie uwielbiam oglądać filmy i seriale produkcji Netflix.
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: jjusti18 » 02 lis 2018, 08:22

Może to dziecinne, ale ostatnio ze znajomymi zaczęliśmy grać w planszówki. Serio... No, ale dzisiejsze gry są niektóre naprawdę ciekawe i zaskakujące. Przykładowo teraz mam w planach kupić elderitch horror przedwieczna groza to jest dopiero niesamowita planszówka. Co fajne jest rozbudowana i porwie nas w niesamowitą mroczną podróż na wiele godzin.
mellcia
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 07 lis 2018, 20:17

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: mellcia » 07 lis 2018, 20:26

Ja od kiedy odkryłam Automaty do gier hazardowych na prawdziwe pieniądze sizzling hot to większość wolnego czasu spędzam właśnie na nich :D Świetnie odprężają po ciężkim dniu pracy
Marysia_89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 26 wrz 2018, 09:39

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: Marysia_89 » 10 lis 2018, 00:11

Ja w wolnym czasie staram się spędzać czas aktywnie - siłownia, bieganie, wspinaczki górskie. Co za tym idzie - zdrowy tryb życia, dieta.
Cały czas staram się szukać nowych suplementów/naturalnych zamienników leków i dzięki temu znalazłam Kadzidłowca indyjskiego. Przydaje mi się on bardzo, ponieważ ma dobre działanie na stawy czy układ sercowo-naczyniowy. Bardzo mi się to przydaje przy dużym wysiłku fizycznym, który mam cały czas.
Polecam wgłębić się w temat i poczytać więcej na ten temat :)
Pasikonik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2018, 11:44

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: Pasikonik » 21 gru 2018, 11:52

Ja staram się zwiedzać nowe miejsca :) jezdzić po polsce lub nawet miescie jak mam czas. A jak brzydka pogoda to czytam książki
--------------------------
recyklery
mol5
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2017, 13:22

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: mol5 » 10 lut 2019, 11:47

Jeżeli o mnie chodzi, to swój wolny czas staram się poświęcać na rozwój osobisty i swoje hobby jakim jest fitness i siłownia. Regularnie staram sie rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje, ostatnio znalazłam ciekawy kurs na trenera fitness u nich https://www.ams.edu.pl/kursy/kurs-na-in ... a-fitness/ taki kurs znacznie zwiększył by zakres moich działań na siłowni.
kbolek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 19
Rejestracja: 07 lut 2019, 10:39

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: kbolek » 11 lut 2019, 14:32

Wolny czas zazwyczaj spędzam z dziećmi. Zawsze staram się jakoś zagospodarować dzień tak, aby się nie nudziły i miały kreatywne zajęcia. Ostatnio zaczęłam czytać wpisy na blogu i znalazłam ciekawe plastyczne pomysły, można je zobaczyć: http://blog-juniorangin.pl/4-pomysly-na-plastyczne-wykorzystanie-jesiennych-skarbow/. Uważam, że jest to fajny sposób, aby miło spędzić z dziećmi czas i dobrze się przy tym bawić.
IgaJowiak
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2019, 23:40

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: IgaJowiak » 11 lut 2019, 23:42

Jak tylko mam chwilę wolnego czasu to staram się zrelaksować grając w gry :) Ostatnio najbardziej lubię grać w https://gamehag.com/pl :D To świetne gry online, gdzie zdobywa się tak zwane "kamienie dusz", które można wymieniać na świetne nagrody.
jerzyjerzy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2019, 23:39

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: jerzyjerzy » 12 lut 2019, 20:10

Ja w wolnym czasie chodzę na fitness, bo lubię dbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Zwracam też uwagę na to jakiego sprzętu używam do tych ćwiczeń, ostatnio na siłowni zwróciłem uwagę, że to z czego najlepiej mi się korzysta to produkty firmy https://apus-sports.pl/strefa-fitness i zastanawiam się nad zakupem ich maty do ćwiczeń w domu.
Mateo 77
Level 2
Level 2
Posty: 694
Rejestracja: 04 lis 2017, 10:57

Re: Jak spędzacie wolny czas?

Postautor: Mateo 77 » 14 lut 2019, 16:00

Wiele osób relaksuje się przed komputerem podczas grania w gry i faktycznie daje to świetne efekty pod kątem wypoczynku. Moim zdaniem powinniście bliżej przyjrzeć się portalowi http://gamehag.com/ bo przy jego wsparciu będziecie w stanie otrzymać znacznie więcej korzyści z gier, niż gdybyście grali poza nim. Mi się to bardzo podoba.

Wróć do „Humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość