Kawały!

Humor forum: dowcipy, kawały, śmieszne zdjęcia, śmieszne filmiki
elitestyl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2021, 19:12

Re: Kawały!

Postautor: elitestyl » 14 lut 2021, 07:50

Idzie ładna turystka przez halę,powiało i turystki suknia wylądowała na głowie ( jak u Marylin Monroe) , niedaleko stał Baca a turystka z lekkim zażenowaniem do Niego mówi : co Baco,mam refleks ? A Baca ze stoickim spokojem: u nas na to c,ipa wołają :D
elitestyl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 13 lut 2021, 19:12

Re: Kawały!

Postautor: elitestyl » 14 lut 2021, 08:06

Stoi Baca nad Dunajcem, a z drugiego brzegu podchodzi turysta z olbrzymim plecakiem,
... woda huczy bo wzburzona po opadach, turysta na cały głos , :zalamany: Baca -jak tu głęboko???? Baca usłyszał że turysta krzyczy,,jaka to rzeka,,więc odkrzykuje z wymownym gestem na wysokości pasa -Duunaajec...turysta wszedł do wody ,woda Go porwała i zniknął za zakrętem.Baca się zdziwił że turysta taki lekkomyślny ,ale stoi dalej. Za dwie godz. leci w jego kierunku poszarpany,poobijany gość z kijem w ręku i krzyczy,,Ja Ci córw,a dam -do jajec :D
mireksansan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 04 sie 2021, 09:32

Re: Kawały!

Postautor: mireksansan » 04 sie 2021, 09:37

Fajne te stare kawały
blaneczka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 06 paź 2021, 13:02

Re: Kawały!

Postautor: blaneczka » 06 paź 2021, 13:04

nie pamiętam kiedy ostatni raz słyszałam jakiś kawał, teraz to chyba popularniejsze są memy niż takie słowne dowcipy

Wróć do „Humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość