Jaka odzież sportowa na trening

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
myszunia_20
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2020, 13:17

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: myszunia_20 » 07 lip 2020, 13:59

Sprawdź sklep Outhorn, bardzo dobre jakościowo ubrania, większość sportowych właśnie. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
robertool
Level 1
Level 1
Posty: 256
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: robertool » 14 lip 2020, 08:50

Odzież sportowa marki Hummel ze sklepu https://sklep-hummel.pl to pewność dobrej jakości zarówno ubrań do treningu jak także obuwia na halę sportową. A dzięki częstym promocją w sklepie można na prawdę za nieduże pieniądze zaopatrzyć się w porządny sprzęt sportowy.
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: Pestka » 21 lip 2020, 09:30

Przede wszystkim wygodna. Moim zdaniem podstawą ćwiczeń jest dobrze dopasowany i komfortowy strój. Jeśli biegacie to polecam zerknąć na stronę sklepu https://bionic-sklep.pl/pol_m_KOLEKCJA- ... 90549.html . Tu mają bardzo duży wybór odzieży wysokiej jakości przeznaczonej typowo do biegania. Sporo artykułów jest teraz na promocji, więc można kupić odzież w dobrej cenie.
sportowy_Maciek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2019, 15:11

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: sportowy_Maciek » 02 wrz 2020, 10:33

ależ oczywiście - strój to podstawa bez dobrze dobranych ubrań będzie nam po prostu niewygodnie, zamiast zajmować się treningiem będziemy poprawiać za duże spodnie, naciągać koszulkę itd. Nie liczy się wygląd a wygoda! U mnie na przykład dobrze sprawdzają się spodenki kompresyjne
niebieskiorzel
Level 2
Level 2
Posty: 767
Rejestracja: 24 cze 2017, 19:35

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: niebieskiorzel » 11 wrz 2020, 19:45

Ja zazwyczaj odzież sportową kupuję sobie w sklepach Nike lub Adidas i bardzo fajnie sprawdza mi się ona na treningach.
robertool
Level 1
Level 1
Posty: 256
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: robertool » 13 paź 2020, 10:18

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł zaopatrzyć się w niezbędną odzież sportową i obuwie? Wśród asortymentu sklepu https://www.centersport.pl znajduje się m.in. odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci przeznaczona do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Wszyscy miłośnicy biegania, kolarstwa, narciarstwa czy też fitnessu z pewnością znajdą u nas coś w sam raz dla siebie.
Grusztynski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2020, 14:53

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: Grusztynski » 23 paź 2020, 12:17

Nie wiem co konkretnie trenujesz, ale u mnie powoli zaczynają się przygotowania do biegów narciarskich. Z racji tego postanowiłem sobie kupić jakąś nową odzież na narty biegowe, bo moja poprzednia już nadaje się na śmieci. Znajomy polecił mi skorzystanie z oferty https://forzasport.pl/kategoria/biegi-narciarskie/ i rzeczywiście muszę przyznać, że mnie to przekonuje :)
schmitt.nona
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 03 lis 2020, 18:25
Lokalizacja: Poznań

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: schmitt.nona » 03 lis 2020, 18:30

Zazwyczaj ćwiczę w specjalnej koszulce, którą zamówiłam z Zalando.
walsh.jose
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2020, 15:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: walsh.jose » 04 lis 2020, 15:35

Czasem przydatna może się okazać odzież termoizolacyjna.
Pestka
Level 2
Level 2
Posty: 521
Rejestracja: 09 kwie 2018, 18:03

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: Pestka » 08 lis 2020, 22:01

Wszystko zależy od tego, jaki sport uprawiacie. Jeśli kolarstwo to warto zainwestować w specjalną odzież dla kolarzy. Dopasowane ubrania pozwalają na komfortową jazdę nawet na bardzo długich dystansach. Warto też kupić różne dodatkowe akcesoria, które sprawiają, że jazda jest o wiele wygodniejsza. Teraz nie ma problemu z zakupem takiej odzieży, bowiem wiele sklepów sportowych sprzedaje też towar przez internet.
eryk78
Level 1
Level 1
Posty: 288
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:09

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: eryk78 » 20 lis 2020, 11:15

Dresy dla mężczyzn w atrakcyjnych cenach w sklepie https://orsodoro.com.pl powinny pasować każdemu jako odzież sportowa na trening, ale także jako odzież do chodzenia codziennie po domu.
Onik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2020, 21:55

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: Onik » 21 lis 2020, 22:15

Nie ma co przesadzać, wystarczy t-shirt i jakieś spodnie
Unika
Level 1
Level 1
Posty: 373
Rejestracja: 04 wrz 2018, 14:01

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: Unika » 30 lis 2020, 10:34

Mój mąż trenuje od pewnego czasu kolarstwo i poprosił mnie, abym kupiła mu gdzieś dobrej jakości spodenki kolarskie . Myślicie, że te, co są dostępne na stronie vergesport.com będą dobre? Nie znam się tak do końca na odzieży sportowej, dlatego fajnie byłoby aby poradził mi ktoś, kto już trenuje i się w tym orientuje.
vergie72
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 11 gru 2020, 10:48
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: vergie72 » 11 gru 2020, 11:12

Zimą świetnie się sprawdzi odzież termoaktywna.
svandervort
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 11
Rejestracja: 11 gru 2020, 12:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Jaka odzież sportowa na trening

Postautor: svandervort » 11 gru 2020, 13:02

Każdy piłkarz zgodzi się ze stwierdzeniem, że idealnie dopasowana koszulka piłkarska https://futbolsport.pl/odziez-sportowa/koszulki-pilkarskie to prawdziwy skarb! I nie chodzi tylko o dopasowanie pod względem rozmiaru, ale również zastosowanych do jej produkcji technologii. Dobra koszulka piłkarska ma zatem nie tylko idealnie przylegać do ciała ale również ma zapobiegać przegrzaniu i wychłodzeniu organizmu.

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość