Fit Karnawał

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
Awatar użytkownika
alex89
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 07 lis 2012, 13:09
Lokalizacja: Mazowsze

Fit Karnawał

Postautor: alex89 » 18 sty 2013, 16:54

Jak spędzacie karnawał? :)

Dziś w autobusie widziałam, że Blue City w najbliższy weekend (19-20 stycznia) organizuje imprezę w stylu Fitness!

Będzie można potańczyć zymbe czy salse, ogólnie sporo atrakcji się szykuje :) również dla najmłodszych!

Tutaj macie link do planu imprezy:

PLAN FIT KARNAWAŁU
jjusti18
Level 3
Level 3
Posty: 1036
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:43

Re: Fit Karnawał

Postautor: jjusti18 » 11 mar 2019, 18:15

Fajnie, ja w tym roku byłam na kilku fajnych imprezach z których jestem zadowolona. Przede wszystkim znalazłam się nawet po raz pierwszy w życiu na takiej imprezie przebieranej. Całkiem fajnie się do tego przygotowałam, chociaż moja przyjaciółka to w ogóle już zaszalała. Miała niesamowity strój oraz świetny makijaż. Jak się okazało potem korzystała z usług świetnych charakteryzatorów https://bodypainter.pl/profesjonalna-ch ... ik-oferta/ . Szkoda, że wcześniej nie słyszałam o nich. Naprawdę wykonali kawał świetnej pracy.
Piotr55566
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 21 sty 2020, 14:33

Re: Fit Karnawał

Postautor: Piotr55566 » 21 sty 2020, 14:34

Teraz wszędzie jest bardzo dużo karnawałów.Sam nawet ostatnio nad karnawałem się zastanawiałem.

________________________________________________________
tani kurier blog
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: Fit Karnawał

Postautor: polina7 » 25 sty 2020, 19:28

Wciąż się mówi, że trzeba być fit. Jak myślicie jest to moda, która przeminie czy trend, który się będzie rozwijał jeszcze bardziej? Tutaj https://vaxy.pl/bycie-fit-moda-czy-staly-trend/jest właśnie ciekawy artykuł na ten temat. Niewątpliwie warto dbać o swoje zdrowie i oczywiście sylwetkę, ale moje zdanie jest takie, że nie należy przesadzać. Do wszystkiego należy podchodzić rozsądnie.
stefan332666
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2020, 07:31

Re: Fit Karnawał

Postautor: stefan332666 » 10 mar 2020, 07:36

Jak mam chwilę wolnego to na karnawał idę.Jak czasu nie mam to w ogóle nie idę.
___________________________________________________________
twoje-okna.com

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość