Cybersport

Sport Forum: najświeższe wiadomości, imprezy sportowe, relacje, wyniki, tabele, zdjęcia, wideo, sportowcy, strefy kibica, ćwiczenia, odżywianie.
Maksymilian11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2021, 12:53

Cybersport

Postautor: Maksymilian11 » 12 lut 2021, 13:11

Cybersport stał się jednym z najważniejszych przełomów sportowych XXI wieku. Miliony młodych chłopców i dziewcząt na całym świecie już traktują gry komputerowe nie tylko jako hobby, ale jako pełnoprawny sport, który może stać się ich życiowym zajęciem.
Czasami po prostu gram w darmową grę na www.fantbi.pl :D Tam też można wziąć udział w konkursach.
pawelzursynowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 134
Rejestracja: 04 lip 2016, 23:18

Re: Cybersport

Postautor: pawelzursynowa » 15 lut 2021, 15:37

Interesuję się e-sportem już od czasów Counter-Strike 1.6, ale niestety ta gra upadła i teraz gram tylko w League of Legends. Śledzę na bieżąco wszystkie wydarzenia z tej gry, oglądam rozgrywki z turniejów i ogólnie mam wrażenie, że ta gra mnie nigdy nie znudzi. Dzieje się w niej sporo, a patrząc na rozgrywki turniejowe idzie się wielu rzeczy nauczyć, więc ciągle rozwijamy swoje umiejętności. W grze jestem tak rozeznany, że zdarza mi się puścić jakiś kupon u bukmachera, bo wiem która drużyna jest w stanie wygrać mecz. Na portalu https://www.lolporadnik.pl/ często zasięgam informacji o nadchodzących aktualizacjach i turniejach. Gdy się czymś interesujemy warto jest mieć odpowiednie źródło informacji.
polaola
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:27

Re: Cybersport

Postautor: polaola » 22 kwie 2021, 11:00

Niestety, ale ja się typowo na sporcie nie znam, jednak wiem, że można na nim sporo zarobić. Jestem w temacie, bo tutaj https://typeo.pl/typ/granada-eibar-2/ sporo na ten temat czytam. To portal z najlepszymi typami bukmacherskimi.

Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość