pomysł na zarabianie

internet, net
Awatar użytkownika
www.zostanmilionerem.pl
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 22 gru 2019, 04:27

Re: pomysł na zarabianie

Postautor: www.zostanmilionerem.pl » 22 gru 2019, 04:58

W internecie zarabiam od 2014 roku. Działałem w różnych programach z mniejszymi bądź większymi sukcesami. W 2017 roku zacząłem inwestować w kryptowaluty, ale popełniłem duży błąd. Wskoczyłem już na największą falę, wtedy kiedy każdy Kowalski inwestował. Był wtedy boom na krypto, a to oznacza że już było za późno. Nie muszę chyba mówić jaką klapą się to skończyło. Oczywiście swoje kryptowaluty trzymam do teraz, bo inwestuje długoterminowo, ale na dzień dzisiejszy są dużo mniej warte. Wyciągnąłem z tego lekcję, nie narzekam że to oszustwo. W czerwcu tego roku natrafiłem na program do tradingu kryptowalutami. Nie jest to zwykłe kup taniej /sprzedaj drożej. Tu możesz zarabiać nawet jak cena Bitcoina spada i na odwrót. Wpłaciłem tylko początkowy depozyt 250$. Do dnia dzisiejszego pracuję prężnie tylko tu. ROI jakie osiągam jest kosmiczne. Obecnie działam tylko tu, bo nie można nigdzie wykręcać takich kwot przy takich nakładach finansowych: http://www.zostanmilionerem.pl
Awatar użytkownika
jenny1
Level 2
Level 2
Posty: 891
Rejestracja: 23 wrz 2015, 15:02

Re: pomysł na zarabianie

Postautor: jenny1 » 21 sty 2020, 13:41

Niektórzy z Was nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że korzystnych sposobów na konkretny zarobek jest mnóstwo i to na wyciągnięcie reki. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. Na pewno warto zajrzeć, tutaj, skąd dowiecie się, jakie są sprawdzone sposoby na zarabianie w internecie. Każdy z pewnością wybierze coś odpowiedniego dla siebie.
natsa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2020, 11:36

Re: pomysł na zarabianie

Postautor: natsa » 31 maja 2020, 11:52

Podobno w dzisiejszych czasach bardzo ciekawą opcją na zarabianie jest sieć afiliacyna, ostatnio na https://mylead.global/pl o tym czytałem. W przyszłości myślę, że sam się zdecyduję na coś takiego, na razie nie mam czasu bo mam inną pracę, ale no jest to dość łatwe chbya
cummerata.holly
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2020, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: pomysł na zarabianie

Postautor: cummerata.holly » 10 sie 2020, 16:51

Jestem młodą mamą i bardzo chętnie znalazłabym pracę zdalną. Jednak kompletnie nie umiem takiej znaleźć...
polina7
Level 1
Level 1
Posty: 471
Rejestracja: 17 mar 2018, 23:24

Re: pomysł na zarabianie

Postautor: polina7 » 24 wrz 2020, 00:21

Trzeba znaleźć pracę i to jest cała filozofia. Sprawdźcie sobie koniecznie te oferty pracy kasjer na portalu Fachpraca. Propozycji jest tam naprawdę sporo i to jeśli chodzi o różne stanowiska. Na pewno znajdziecie tam coś dla siebie. Trzeba robić to co się lubi, ale również należy za swoją pracę otrzymywać godziwe wynagrodzenie. Jest to ważne.
Anulaa21
Level 1
Level 1
Posty: 405
Rejestracja: 02 cze 2020, 13:16

Re: pomysł na zarabianie

Postautor: Anulaa21 » 21 gru 2020, 21:32

Zgadzam się co do tego, że dzisiaj jest wiele bardzo ciekawych pomysłów na zarabianie pieniędzy, przy czym większość z nich pada już na pierwszym etapie, gdzie trzeba podjąć decyzję co do konkretnych ruchów. Przecież w pisaniu książek jak najbardziej są dobre zyski. Trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób podejść do tego tematu. Osobiście polecam Wam zajrzeć do https://panwydawca.pl/o-wydawnictwie/ i tam przekonać się, jak najprościej możecie wydać książkę.
kitowiec
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2021, 20:08

Re: pomysł na zarabianie

Postautor: kitowiec » 13 lut 2021, 20:31

W życiu często zdarza się, że potrzebujemy zarobić szybko pieniądze np. 50 zł albo 100 zł. Co najlepsze można to zrobić wszystko online. Tutaj macie sposoby szybkiego zarobku www.fantbi.pl

Wróć do „Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość