Dostawca internetu okolice Wrocławia

internet, net
szarywoolf
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2020, 13:17

Re: Dostawca internetu okolice Wrocławia

Postautor: szarywoolf » 17 sty 2020, 13:19

Witam, dla sudenta dla firmy jesli jesteś w zasięgu sprawdź internet od: http://www.operatorzy.net.pl/opinie/AirMAX.pl
jest opcja prepaid , telefon, streaming, internet z SLA
także ze wszystkim mozna się dogadac .
Profesjonalna firma polecam
hilorek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 163
Rejestracja: 20 paź 2017, 16:12

Re: Dostawca internetu okolice Wrocławia

Postautor: hilorek » 15 maja 2020, 13:34

Jeśli chodzi o Wrocław to nie pomogę ale mogę dać Wam namiar na świetnego dostawcę internetu, telewizji i tel stacjonarnego w Białymstoku i okolicach - firma Elpos. Świetne pakiety, internet bardzo szybki ( do 900 Mb/s), nic nie przerywa i nie zacina ( u nas jest światłowód). Sieci monitowane przez całą dobę, jak coś się dzieje to błyskawicznie reagują. Plus za sympatyczną obsługę i konkurencyjne ceny.
korek33
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2020, 12:18

Re: Dostawca internetu okolice Wrocławia

Postautor: korek33 » 29 lip 2020, 12:22

marekk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:00

Re: Dostawca internetu okolice Wrocławia

Postautor: marekk » 01 lut 2021, 11:34

Ja mam najszybszy internet dzięki temu że zdecydowałem się na światłowód z łączem symetrycznym. Taki internet działa stabilnie i wielokrotnie szybciej niż łącze asymetryczne.
dusia
Level 2
Level 2
Posty: 620
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:34

Re: Dostawca internetu okolice Wrocławia

Postautor: dusia » 19 kwie 2021, 09:47

Ja myślę, ze w każdym większym mieście jest taki sprawdzony dostawca usług, czy to internetu czy telewizji. Jesli chodzi o Białystok to ja zdecydowanie polecam firmę Elpos. Duzy wybór pakietów, rozsądne ceny, profesjonalna obsługa klienta.

Wróć do „Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość