Zablokowane konto Facebook i Weryfikacja

internet, net
Torim
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2021, 17:38

Zablokowane konto Facebook i Weryfikacja

Postautor: Torim » 14 lut 2021, 17:44

Dobry przychodzę z problemem takim iż 4-5 dni temu moje konto zostało zablokowane na FB z nie ważne jakich komentarzy]wysłali mi na email ze

("Masz 30 dni na przesłanie prośby o weryfikację Witaj,
[Twoje konto na Facebooku zostało wyłączone. Stało się tak, ponieważ Twoje konto lub podjęta na nim aktywność narusza nasze Standardy społeczności.

Jeśli uważasz, że wyłączyliśmy Twoje konto na skutek pomyłki, możesz zrealizować kilkuetapowy proces, aby przesłać prośbę o weryfikację. Aby uniknąć nieodwracalnego usunięcia konta, wykonaj te kroki w ciągu 30 dni.")

Kliknełem w niebieski przycisk z napisem prośba o weryfikacje i przekierowało mnie na mój fb gdzię jest nadal napisane (Poproszono o weryfikację
Jeśli stwierdzimy, że Twoje posty lub komentarze były niezgodne z naszymi Standardami społeczności, Twoje konto pozostanie wyłączone.
Zawsze dbamy o bezpieczeństwo użytkowników Facebooka i dlatego nie możesz korzystać z niego korzystać, dopóki nie zakończy się weryfikacja Twoich postów i komentarzy.)

tylko że czekam juz z 4-5 dni i nadal nic i
pytanie czy mam nadal tak czekać czy coś mam zrobić,
na poczte nic więcej nie przysłali.
Awatar użytkownika
niems777
Admin
Admin
Posty: 105
Rejestracja: 24 sty 2009, 17:37

Re: Zablokowane konto Facebook i Weryfikacja

Postautor: niems777 » 14 lut 2021, 18:03

próbuj na wszystkie sposoby bo jak minie termin to tylko zostaną specjaliści do pomocy :D
Torim
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2021, 17:38

Re: Zablokowane konto Facebook i Weryfikacja

Postautor: Torim » 14 lut 2021, 19:09

dominik.kaszewski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2021, 10:07

Re: Zablokowane konto Facebook i Weryfikacja

Postautor: dominik.kaszewski » 21 kwie 2021, 10:11

Spróbuj założyć nowe konto identyczne i zgłosić stare.

Wróć do „Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość