Serwis informacyjny

Wydarzenia, wiadomości, informacje, aktualności z Polski i ze świata. Gorące dyskusje!
pawelek34
Level 1
Level 1
Posty: 286
Rejestracja: 13 kwie 2016, 12:11

Serwis informacyjny

Postautor: pawelek34 » 25 wrz 2018, 12:26

Hej znajomi stworzyli ciekawy projekt, mianowicie serwis informacyjny dla mieszkańców Garwolina i okolic, być może jacyś mieszakańcy tego miasta się tu znajdą i chcą być zawsze na bieżąco z wydarzeniami w swoim mieście - https://kuriergarwolinski.pl.
monisiaprzylesna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 09 maja 2018, 13:16

Re: Serwis informacyjny

Postautor: monisiaprzylesna » 10 gru 2018, 12:00

Fajny ciekawy projekt, sama ostatnio z koleżankami wpadłyśmy na pomysł stworzenia własnego serwisu informacyjnego na temat mody modnenewsy.pl. Według mnie fajna inicjatywa i życzę powodzenia w prowadzeniu. Tym bardziej fajnie jak jest serwis poświęcony dla jednego miejsca, bo ludzie wtedy orientują się w ich okolicy.
Awatar użytkownika
Reyni92
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 09 lip 2019, 10:23
Lokalizacja: Reda

Re: Serwis informacyjny

Postautor: Reyni92 » 09 lip 2019, 10:32

A aktualnie polecacie jakis dobry serwis informacyjny o wiadomosciach z Polski i ze świata? Niestety, większośc mediów (zwłaszcza kreujących sie na konserwatywne i niezależne) jest dzisiaj wprost zalanych fake newsami i ideologicznymi wojenkami, potrzebowalabym czegoś bardziej inteligentnego.
KrystynaD
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:07

Re: Serwis informacyjny

Postautor: KrystynaD » 13 lip 2020, 23:29

Mogę polecić takiego bloga https://zycie.news, zawsze w nim czytam aktualne wiadomości z całego świata i bardzo dużo wiadomości z naszej Polski, zawsze szybko wrzucane nowe wiadomości dlatego sama czytam i Ci polecam.
Hultajczyk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2020, 12:15

Re: Serwis informacyjny

Postautor: Hultajczyk » 28 lip 2020, 12:18

Ja obecnie szukam jakichś ciekawych źródeł, z których mógłbym czerpać informacje o edukacji dzieci. Dla mnie jest to bardzo ważne, żeby moje dzieci odebrały staranną edukację. Myślę, że ciekawe rozwiązania mają na blogu o edukacji https://alamama.pl/edukacja/. Co byście powiedzieli na takie coś? Moim zdaniem warto z tego korzystać.
karolina_bydg
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2020, 07:23

Re: Serwis informacyjny

Postautor: karolina_bydg » 04 gru 2020, 07:31

Mnie zainteresowały tematy związane z inwestycjami obywatelskimi. Wiele rzeczy związanych z Bydgoski Budżet Obywatelski znajduje się w tym serwisie internetowym.
hgdam
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2021, 12:35

Re: Serwis informacyjny

Postautor: hgdam » 28 kwie 2021, 22:05

całkowicie nowe i fajne artystyczne wiadmości są na faceboku
hgdam
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2021, 12:35

Re: Serwis informacyjny

Postautor: hgdam » 24 sie 2021, 07:14

oczywiście faceebook ostatnio wariuje

Wróć do „Wydarzenia: Polska i Świat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość