Rewolucja w nauczaniu najmłodszych języka angielskiego!!!

Szkoła Podstawowa: forum uczniów
EmmiliaF
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 29 paź 2017, 08:59

Re: Rewolucja w nauczaniu najmłodszych języka angielskiego!!!

Postautor: EmmiliaF » 07 gru 2017, 17:56

Moje dziecko najlepiej uczy się z bajek :D Na szkoły językowe i lekcje jeszcze ma czas :) Ja w sumie tez staram się coś podszlifować jezyk i zamierzam udać się do szkoły językowej Lincoln https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/ . Prowadzą bardzo ciekawe zajęcia z Native speakerami. Przechodziłam już przez kursy online i w sumie efektu za bardzo nie było
wilkat80
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2018, 10:52

Re: Rewolucja w nauczaniu najmłodszych języka angielskiego!!!

Postautor: wilkat80 » 14 lut 2018, 13:16

Fajnie, że do nauki wykorzystuje się zdobycze technologii. Teraz dzieci wszystkich informacji szukają w internecie (rodzice zresztą też), ale nie można uczyć tylko bezmyślnego kopiowania i przepisywania czyjejś pracy. Dlatego fajnie, że pojawia się coraz więcej portali z ćwiczeniami, angażujących uczniów a nie dających im wszystko gotowe na tacy. Ostatnio zdziwiłam się, bo w szkole u syna z takich materiałów korzysta pani od religii. Materiały ściąga ze strony bibliadladzieci.com. Są tam krzyżówki religijne, gry dla dzieci itp. Fajne urozmaicenie i odmiana w porównaniu klasycznego wykładu czy pogadanki. I wszystko darmowe oczywiście.
bella3
Level 1
Level 1
Posty: 441
Rejestracja: 15 kwie 2013, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rewolucja w nauczaniu najmłodszych języka angielskiego!!!

Postautor: bella3 » 21 lis 2019, 06:46

Z tego co ja słyszałam to super efekty daje nauka takimi metodami https://edubears.pl/ dzieci już od 2 roku życia. Warto sprawdzić sobie gdzie są akredytowane ośrodki uczące nasze dzieci w taki sposób i ogólnie więcej o metodzie przeczytać. Wiem, że dzieci szkolne też jeszcze mogą się tak szkolić, do 10 roku życia średnio. Moje córki w szkole nie łapały angielskiego w ogóle, Pani nie miała podejścia. Dzięki lekcjom w szkole językowej jako 9-latki mówią płynnie :)

Wróć do „Podstawówka Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość