Pierwszy dzień w szkole

Szkoła Podstawowa: forum uczniów
ewelina8393
Level 4
Level 4
Posty: 1664
Rejestracja: 13 lis 2017, 21:18

Re: Pierwszy dzień w szkole

Postautor: ewelina8393 » 17 wrz 2020, 22:40

Ja polecam wszystkim rodzicom Te Vizję. Szkoła podstawowa to teraz nie tylko kilka lat i wybór następnej szkoły. Teraz to aż 8 lat nauki,zazwyczaj w jednej szkole, a później już szkoły, które mają związek ze studiami oraz zawodem. Tak, jak wszystkim, podoba mi się poziom nauczania języka angielskiego w tej szkole.
Vectra34
Level 1
Level 1
Posty: 362
Rejestracja: 19 lis 2017, 15:00

Re: Pierwszy dzień w szkole

Postautor: Vectra34 » 01 paź 2020, 17:18

Wybór szkoły jest bardzo ważny. Tym niemniej w obecnej chwili, kiedy Covid-19 szaleje, każda ze szkół mam wrażenie działa na pół gwizdka. Trudna sprawa. Najważniejsze w tej chwili by zadbać o dzieci, aby nie musiały dźwigać ciężkich tornistrów i aby zachować reżim sanitarny. Tornistry widziałam w sklepie nos-to.pl https://nos-to.pl/kategoria-produktu/tornistry/ Kolory, wzory, lekkość, funkcjonalność, na to możecie tu na pewno liczyć.
samolot45
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: 11 sty 2020, 22:31

Re: Pierwszy dzień w szkole

Postautor: samolot45 » 08 lis 2020, 23:04

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie, do tej szkoły w Warszawie wysłał swoje dzieci mój znajomy, już pierwszego dnia dzieciaki dostały rozpiskę zajęć dodatkowych. W tej szkole po prostu wszystkim się chce, pomaga w tym współpraca nauczycieli z uczniami, dzięki wyborowi zajęć dodatkowych każdy uczeń ma możliwość rozwijania się w pożądanym kierunku.
samolot45
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 133
Rejestracja: 11 sty 2020, 22:31

Re: Pierwszy dzień w szkole

Postautor: samolot45 » 11 lis 2020, 00:34

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie to również szkoła do której każdy uczeń uda się z przyjemnością, pierwszy dzień będzie na pewno pozytywny. Odpowiadają za to nauczyciele oraz uczniowie którzy dobrze ze sobą współpracują, dzięki temu tworzy się naprawdę przyjazna i pozytywna atmosfera.

Wróć do „Podstawówka Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość