Angielski na komunię

Szkoła Podstawowa: forum uczniów
Awatar użytkownika
WandaKamecka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 18 mar 2017, 11:51

Angielski na komunię

Postautor: WandaKamecka » 22 mar 2017, 11:20

Hej! Niedługo komunia i muszę coś kupić chrześniakowi. Wpadł mi do głowy taki pomysł, żeby nie dawać mu żadnej elektroniki, quadów, komputerów itp. Pomyślałam, że może zrzucę się z jego chrzestnym i kupimy mu kurs językowy. Poszperałam w sieci i znalazłam w empik school obozy językowe dla dzieciaków. Jestem ciekawa Waszych opinii o czymś takim. Co sądzicie?
miracle
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 1156
Rejestracja: 25 sie 2015, 14:12

Re: Angielski na komunię

Postautor: miracle » 24 mar 2017, 12:00

Taki kurs językowy to świetny pomysł na prezent :)
Awatar użytkownika
WandaKamecka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 18 mar 2017, 11:51

Re: Angielski na komunię

Postautor: WandaKamecka » 25 kwie 2017, 16:33

No właśnie też tak myślę, bo nawet jeśli nie nauczy się od razu jednego poziomu to przynajmniej fajnie spędzi czas. No i rodzice będą mieli odciążenie, więc same plusy ;)
DanielaMT77
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2017, 08:59

Re: Angielski na komunię

Postautor: DanielaMT77 » 27 kwie 2017, 15:45

No na pewno cos oryginalnego. Super pomysl :) Ja na szczescie nie musze nic kupowac mlodym bo sama im organizuje :P Ciezka sprawa. Obecnie mysle nad tortem, pomaga mi w tym blog http://www.sklep.savpol.pl/blog/najpopu ... nijne.html . A jak wasze przygotowania/
Awatar użytkownika
WandaKamecka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 18 mar 2017, 11:51

Re: Angielski na komunię

Postautor: WandaKamecka » 23 maja 2017, 17:02

U mnie pełną parą :) Kurs już kupiony. Rodzice wiedzą, bo porozmawiałam z nimi wcześniej o tym i byli chyba bardziej podekscytowani pomysłem niż ja ;) Oby małemu się spodobało ;)
monikabert90
Level 4
Level 4
Posty: 1544
Rejestracja: 11 gru 2016, 10:17

Re: Angielski na komunię

Postautor: monikabert90 » 20 lis 2018, 08:13

w sumie to całkiem niezły i nietuzinkowy pomysł tym kursem językowym na prezent :) Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam, ale bardzo mi się taka idea podoba :) Takie kursy językowe dla dzieci organizuje również Szkoła Językowa SPEAK UP, sądzę, że warto by było wziąć pod uwagę również ich ofertę, którą znajdziesz na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-dzieci. Nauka jest tam realizowana poprzez zabawę, co może być dla dzieci wyjątkowo atrakcyjne ;)
Skoku44
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2018, 10:35

Re: Angielski na komunię

Postautor: Skoku44 » 21 lis 2018, 10:38

Jeśli o mnie chodzi to naprawdę warto w coś takiego zainwestować. Jest to inwestycja w przyszłość i też planuje zapisać swojego syna na język angielski dla dzieci poznań. Myślę, że będzie to naprawdę dobre rozwiązanie, bo najlepiej już od małego uczyć dziecka języków obcych. Wtedy najłatwiej jest mu się nauczyć i załapać podstawy, które później będą owocować. Co o tym myślicie?
kapokasa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 19 paź 2016, 14:59

Re: Angielski na komunię

Postautor: kapokasa » 23 lis 2018, 10:36

Ciekawe podejście do tematu, mi się podoba !

http://elboho.pl

Wróć do „Podstawówka Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość