Nauka dzieci

Szkoła Podstawowa: forum uczniów
Greysowa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 96
Rejestracja: 29 kwie 2018, 08:35

Nauka dzieci

Postautor: Greysowa » 15 paź 2021, 21:56

Jak z nauką, lekcjami u waszych dzieci? Pandemia dała się we znaki? Na początku okres był bardzo trudny dla całej naszej rodziny, teraz juz jakoś się to w miarę unormowało, a my się przyzwyczailiśmy. Szkoły dały radę? Bo u nas Te Vizja stanęła na głowie by lekcje odbywały się jak najlepiej i według planu.
bierendaa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2017, 16:36

Re: Nauka dzieci

Postautor: bierendaa » 17 paź 2021, 11:23

Coś o tym wiem, było bardzo bardzo ciężko. Wiadomo, że rodzice też chodzą do pracy i nie mogą brać w nieskończoność wolnego... Rola szkoły ma tu duże znaczenie, ale i tak chyba jakoś to ogólnie poszło w wielu miejscach nie najgorzej.
Bertanka9
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 30 lis 2018, 08:36

Re: Nauka dzieci

Postautor: Bertanka9 » 19 paź 2021, 11:42

U mnie to samo, też Te Vizja Wawer i po raz kolejny muszę pochwalić dyrekcje, nauczycieli. Lekcje online wyglądały tu książkowo, tak jak to powinno wyglądać, a że udało się w nie zaangażować moje dzieci to już należą się ogromne pochwały.
Strelka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 128
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:07

Re: Nauka dzieci

Postautor: Strelka » 25 paź 2021, 17:13

Może jest tak, że troszkę inne podejście mają w państwowych szkołach, inne w prywatnych. Nie ma się też tu co dziwić. Taka Te Vizja własnie to wiele dodatkowych zajęć, szkoła ma i wiele więcej swobody niż każda z państwowych placówek. To oczywiście sprzyja szybkim reakcjom i zmianom na dobre.
SteffAnja
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 106
Rejestracja: 02 lis 2017, 10:29

Re: Nauka dzieci

Postautor: SteffAnja » 26 paź 2021, 09:19

No i też dlatego wybrałam właśnie Te Vizje na Wawrze. Jak coś to wiem, że szkoła będzie w stanie się dostosować, sprostać nawet tym trudnym wyzwaniom. Ja ich pochwalę za posiłki, dużą ilość angielskiego i matematyki. Resztę to już poczytacie sobie na ich stronie.

Wróć do „Podstawówka Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość