Kierunek studiów - pomocy

Forum Studenta, Studia: studia wyższe: licencjat, magisterka, doktorat. Egzaminy, książki, notatki, imprezy, rekrutacja, plany, wydarzenia, ogłoszenia, dyskusje.
luśka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 25 gru 2018, 21:58

Re: Kierunek studiów - pomocy

Postautor: luśka » 31 maja 2020, 18:41

Tych uczelni to teraz jest sporo. Kwestia co się chce robić w przyszłości i starać się iść właśnie tą drogą. Dla mnie też ważny jest poziom kształcenia, od tego dużo potem zależy jak się jest przygotowanym do zawodu. Jeśli jesteście na etapie wyboru to też studia finansowe warto rozważyć. Czy to miałaby być analityka finansowa, zarządzanie finansami przedsiębiorstwa czy jeszcze inne. Praca po takich to z pewnością będzie.
yaharr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:26

Re: Kierunek studiów - pomocy

Postautor: yaharr » 01 cze 2020, 18:53

Byłem na kierunku jakim jest marketing i zarządzanie, a później zbierałem doświadczenie jako przedstawiciel handlowy i sprzedawca. Aktualnie szukam pracy bo przez ten kryzys poprzednia firma się posypała i mam nadzieję, że się uda. Póki co oferta http://www.esprzedawca.pl/praca/doradca ... kazimierz/ już zaliczona, cv wysłane. Zawsze chciałem w salonie jubilerskim pracować, oby się udało! :)
anettka
Level 1
Level 1
Posty: 354
Rejestracja: 22 sty 2018, 09:30

Re: Kierunek studiów - pomocy

Postautor: anettka » 03 cze 2020, 08:08

grunt to wybierać kierunek zgodny z naszymi zainteresowaniami, wtedy nauka to przyjemność a i egzaminy nie stanowią większych problemów :) ja wiedziałam już na początku nauki w LO, że chce iść na kierunek medyczny i tak postawiłam na pielęgniarstwo. teraz jestem studentką na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie ( 1 szy rok ). Bardzo ciekawe zajęcia, super wykładowcy, niewygórowane czesne.
PaulinaP
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 16 lip 2020, 12:34

Re: Kierunek studiów - pomocy

Postautor: PaulinaP » 20 lip 2020, 13:47

Jak już wcześniej wspomniano, niezwykle ważne przy wyborze studiów jest to, by robić coś w miarę zgodnego z tym, co lubimy, aby studia nie były dla nas drogą przez mękę. :)
kitka66
Level 2
Level 2
Posty: 604
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:23

Re: Kierunek studiów - pomocy

Postautor: kitka66 » 20 lip 2020, 15:16

Romek95
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2020, 20:34

Re: Kierunek studiów - pomocy

Postautor: Romek95 » 23 sie 2020, 20:48

Cały czas jest spore zapotrzebowanie na doradców podatkowych. Szczególnie w bankach i różnych instytuacjach podatkowych. Zresztą tutaj znajdziesz charakterystykę tych studiów.
awanawa
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 26 sie 2020, 15:17

Re: Kierunek studiów - pomocy

Postautor: awanawa » 26 sie 2020, 15:24

filologiczne może po tym jest dużo ofert jakby nie patrzeć albo przynajmniej równolegle uczyś się języków

Wróć do „Forum Studenta, Studia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość