Dobry laptop dla studenta

Forum Studenta, Studia: studia wyższe: licencjat, magisterka, doktorat. Egzaminy, książki, notatki, imprezy, rekrutacja, plany, wydarzenia, ogłoszenia, dyskusje.
monia8natka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 08 paź 2020, 09:26

Dobry laptop dla studenta

Postautor: monia8natka » 12 lis 2020, 15:18

Szukam laptopa głównie na potrzeby studiów i nauki online, tak do 2 000 zł, może troszkę więcej. Czy możecie mi coś polecić?
Quark
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 16 paź 2020, 10:38

Re: Dobry laptop dla studenta

Postautor: Quark » 12 lis 2020, 17:29

A czy którykolwiek komputerek (laptop) się do tego nie nadaje ?? Można taki kupić już za kilkaset zł używany z wyprzedaży ,aukcji komorniczej itp.
Kup sobie jakikolwiek ci się spodoba i tak nie wykorzystasz pełni jego możliwości ..
mossie.metz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2020, 13:16
Lokalizacja: Ustroń

Re: Dobry laptop dla studenta

Postautor: mossie.metz » 16 gru 2020, 13:18

Czy ktoś z Was korzysta również z podstawki pod laptopa https://ergopoint.com.pl/28-podstawka-pod-laptopa? Odpowiednio dobrana podstawka pod laptop jest w stanie w wysokim stopniu zredukować negatywne skutki wielu godzin spędzonych przed ekranem monitora. Świadomość pracowników z biegiem czasu weszła na wyższy poziom. Wiemy jak dbać o zdrowie, zanim zaczną doskwierać nam skutki uboczne nieprzestrzegania podstawowych zasad ergonomicznego stanowiska pracy.
myra99
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2020, 16:32
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Dobry laptop dla studenta

Postautor: myra99 » 16 gru 2020, 16:42

Jeśli często podróżujesz być może będziesz myślał o notebooku lekkim i małym. Jeśli waga i rozmiary są jest dla Ciebie istotne, zwróć uwagę również na inne akcesoria jak torba czy wielkość zasilacza dostarczonego do komputera. Ja osobiście postawiłem na jeden z tych tanich laptopów https://exactsolutions.pl/k/laptopy/.

Wróć do „Forum Studenta, Studia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość